ORYX SHIPPING LIMITED

(HE435816)

Ümumi məlumat

Şirkət adı: ORYX SHIPPING LIMITED
Ad transliterasiyada: ORYX SHIPPING LIMITED
İngiliscə ad: ORYX SHIPPING LIMITED LIABILITY COMPANY
Qeydiyyat kodu: HE435816
ƏDV nömrəsi:
Statistik kod:
Hüquqi status: Εγγεγραμμένη
Ünvan: GREGORE AYXENTIOY, 11, CENTRO IMPERIO, FLOOR 1, FLAT 102 MESA GEITONIA, 4003, LEMESOS, KYPROS
Paytaxt:
Fəaliyyətlər: NACE Rev.2: 52 - Anbarçılıq və nəqliyyat üçün dəstək fəaliyyətləri
Hüquqi forma: Limited liability company
Qeydiyyat tarixi: 23.06.2022

Əlaqələr

  • (+357)227*****
  • info@pelaghia********

Monitorinq

Monitorinq Xidməti — BETA Versiyası

Biznes dəyişikliklərinin monitorinqi xüsusiyyəti ... hissəsi kimi təqdim olunur beta sınağı 31 avqust 2026-cı il daxil olmaqla.

Xidmət məhdud ola bilər və qeyri-dəqiqliklər ehtiva edə bilər.

Biz məlumatların tamlığını və vaxtında olmasını təmin etmirik və monitorinq nəticələrinə görə heç bir məsuliyyəti qəbul etmirik.

Xidmət göstərilir "olduğu kimi"

Monitorinq üçün mövcud sektorlar:

Activities
Addresses
Business names
Contacts
Employees
Legal Form
Managers
Statuses

İşçilər

Menecerlər

Rol Ad Şifrə / Doğum tarixi Yaşadakı yer / yerləşdiyi yer Başlanğıc tarixi Yenilənmə tarixi
ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΆΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΉΣ LOYKIA A. *************
ΔΙΕΥΘΥΝΤΉΣ ALEXANDRA C. *************
ΓΡΑΜΜΑΤΈΑΣ THIRTEENELS S. *************

Xülasə

  • ORYX SHIPPING LIMITED tarixində qeydiyyata alınıb 23.06.2022.
  • -də aktiv menecerlərin sayı ORYX SHIPPING LIMITED dir 3.
  • Şirkət bazarda fəaliyyət göstərir 4 illər.
  • Şirkətin statusu Εγγεγραμμένη.
  • Şirkətin fəaliyyəti NACE Rev.2 - Anbarçılıq və nəqliyyat üçün dəstək fəaliyyətləri.

Faydalı məlumat

ORYX SHIPPING LIMITED haqqında digər dillərdə məlumat

Hesabatı sifariş edin üçünORYX SHIPPING LIMITED

Report icon

Monitorinqi başladın ORYX SHIPPING LIMITED

Monitorinq ikonu
Kopyalandı İşçilərin sayı