AIRCON FUTURE LP

(T16LP0071B)

Ümumi məlumat

Şirkət adı: AIRCON FUTURE LP
Ad transliterasiyada: AIRCON FUTURE LP
Qeydiyyat kodu: T16LP0071B
ƏDV nömrəsi:
Statistik kod:
Hüquqi status: Deleted
Ünvan: 489B TAMPINES STREET 45, #08-215, 521489, SINGAPORE
Paytaxt:
Fəaliyyətlər: SSIC 2020: 41001 - General contractors (building construction including major upgrading works)
Hüquqi forma: Enterprise
Qeydiyyat tarixi: 17.06.2016

Əlaqələr

Bu məlumat mövcud deyil.

Monitorinq

Monitorinq Xidməti — BETA Versiyası

Biznes dəyişikliklərinin monitorinqi xüsusiyyəti ... hissəsi kimi təqdim olunur beta sınağı 31 avqust 2026-cı il daxil olmaqla.

Xidmət məhdud ola bilər və qeyri-dəqiqliklər ehtiva edə bilər.

Biz məlumatların tamlığını və vaxtında olmasını təmin etmirik və monitorinq nəticələrinə görə heç bir məsuliyyəti qəbul etmirik.

Xidmət göstərilir "olduğu kimi"

Monitorinq üçün mövcud sektorlar:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Xülasə

  • AIRCON FUTURE LP tarixində qeydiyyata alınıb 17.06.2016.
  • Şirkət bazarda fəaliyyət göstərir 10 illər.
  • Şirkətin statusu Deleted.
  • Şirkətin fəaliyyəti SSIC 2020 - General contractors (building construction including major upgrading works).

Faydalı məlumat

AIRCON FUTURE LP haqqında digər dillərdə məlumat

Hesabatı sifariş edin üçünAIRCON FUTURE LP

Report icon

Monitorinqi başladın AIRCON FUTURE LP

Monitorinq ikonu
Kopyalandı İşçilərin sayı