ISLAND OF WISDOM LLP

(T23LL0153K)

Ümumi məlumat

Şirkət adı: ISLAND OF WISDOM LLP
Ad transliterasiyada: ISLAND OF WISDOM LLP
Qeydiyyat kodu: T23LL0153K
ƏDV nömrəsi:
Statistik kod:
Hüquqi status: Active
Ünvan: 15 LORONG LEW LIAN, #05-24, FOREST WOODS, 533853, SINGAPORE
Paytaxt:
Fəaliyyətlər: SSIC 2020: 85402 - Training courses for healthcare, education, community and social services
Hüquqi forma: Enterprise
Qeydiyyat tarixi: 11.02.2023

Əlaqələr

Bu məlumat mövcud deyil.

Monitorinq

Monitorinq Xidməti — BETA Versiyası

Biznes dəyişikliklərinin monitorinqi xüsusiyyəti ... hissəsi kimi təqdim olunur beta sınağı 31 avqust 2026-cı il daxil olmaqla.

Xidmət məhdud ola bilər və qeyri-dəqiqliklər ehtiva edə bilər.

Biz məlumatların tamlığını və vaxtında olmasını təmin etmirik və monitorinq nəticələrinə görə heç bir məsuliyyəti qəbul etmirik.

Xidmət göstərilir "olduğu kimi"

Monitorinq üçün mövcud sektorlar:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Xülasə

  • ISLAND OF WISDOM LLP tarixində qeydiyyata alınıb 11.02.2023.
  • Şirkət bazarda fəaliyyət göstərir 3 illər və 4 aylar.
  • Şirkətin statusu Active.
  • Şirkətin fəaliyyəti SSIC 2020 - Training courses for healthcare, education, community and social services.

Faydalı məlumat

ISLAND OF WISDOM LLP haqqında digər dillərdə məlumat

Hesabatı sifariş edin üçünISLAND OF WISDOM LLP

Report icon

Monitorinqi başladın ISLAND OF WISDOM LLP

Monitorinq ikonu
Kopyalandı İşçilərin sayı