FORCOTREND LIMITED

(HE315100)

Generel information

Firmanavn: FORCOTREND LIMITED
Navn i translitteration: FORCOTREND LIMITED
Navn på engelsk: FORCOTREND LIMITED LIABILITY COMPANY
Registreringskode: HE315100
Momsnummer:
Statistisk kode:
Juridisk status: Slettet
Adresse: ERODE ATTIKOY, 8A LAKATAMIA, 2332, LEYKOSIA, KYPROS
Kapital:
Aktiviteter: -
Juridisk form: Aktieselskab med begrænset ansvar
Registreringsdato: 15.11.2012
Dato for sletning: 28.02.2023

Kontakter

Disse oplysninger er ikke tilgængelige.

Overvågning

Overvågningstjeneste — BETA-version

Funktionen til overvågning af forretningsændringer leveres som en del af betatest indtil 31. august 2026 (inklusive).

Tjenesten kan være begrænset og indeholde unøjagtigheder.

Vi garanterer ikke for dataenes fuldstændighed eller aktualitet og påtager os intet ansvar for overvågningsresultaterne.

Tjenesten leveres "Som det er."

Sektorer, der kan overvåges:

Activities
Addresses
Business names
Contacts
Employees
Legal Form
Managers
Statuses

Ledere

Rolle Navn Kode / Fødselsdato Bopæl/placering Startdato Revisionsdato
Direktør GEORG L. *****************
Direktør ANNA K. *****************
Direktør SABBAS Z. *****************
Sekretær SABBAS Z. *****************

Resumé

  • FORCOTREND LIMITED er blevet registreret den 15.11.2012.
  • Antallet af aktive ledere i FORCOTREND LIMITED er 4.
  • Virksomhedens status er Slettet.

Nyttig information

Info om FORCOTREND LIMITED på andre sprog

Bestillingsrapport forFORCOTREND LIMITED

Report icon

Start overvågning for FORCOTREND LIMITED

Overvågningsikon
Kopieret Antal medarbejdere