EXASTER LIMITED

(HE93455)

Generel information

Firmanavn: EXASTER LIMITED
Navn i translitteration: EXASTER LIMITED
Navn på engelsk: EXASTER LIMITED LIABILITY COMPANY
Registreringskode: HE93455
Momsnummer:
Statistisk kode:
Juridisk status: Slettet
Adresse: KENNEDY, 89, FLOOR 2 LEYKOSIA, KYPROS
Kapital:
Aktiviteter: -
Juridisk form: Aktieselskab med begrænset ansvar
Registreringsdato: 24.03.1998
Dato for sletning: 12.08.2022

Kontakter

Disse oplysninger er ikke tilgængelige.

Overvågning

Overvågningstjeneste — BETA-version

Funktionen til overvågning af forretningsændringer leveres som en del af betatest indtil 31. august 2026 (inklusive).

Tjenesten kan være begrænset og indeholde unøjagtigheder.

Vi garanterer ikke for dataenes fuldstændighed eller aktualitet og påtager os intet ansvar for overvågningsresultaterne.

Tjenesten leveres "Som det er."

Sektorer, der kan overvåges:

Activities
Addresses
Business names
Contacts
Employees
Legal Form
Managers
Statuses

Ledere

Rolle Navn Kode / Fødselsdato Bopæl/placering Startdato Revisionsdato
Sekretær A.K. C. *****************

Resumé

  • EXASTER LIMITED er blevet registreret den 24.03.1998.
  • Antallet af aktive ledere i EXASTER LIMITED er 1.
  • Virksomhedens status er Slettet.

Nyttig information

Info om EXASTER LIMITED på andre sprog

Bestillingsrapport forEXASTER LIMITED

Report icon

Start overvågning for EXASTER LIMITED

Overvågningsikon
Kopieret Antal medarbejdere