PRIMIER AIRCONDITIONING & REFRIGERATION COMPANY

(09296500L)

Generel information

Firmanavn: PRIMIER AIRCONDITIONING & REFRIGERATION COMPANY
Navn i translitteration: PRIMIER AIRCONDITIONING & REFRIGERATION COMPANY
Registreringskode: 09296500L
Momsnummer:
Statistisk kode:
Juridisk status: Slettet
Adresse: 20 MAXWELL ROAD, #02-09, MAXWELL HOUSE, 069113, SINGAPORE
Kapital:
Aktiviteter: SSIC 2020: 95220 - Repair of domestic electrical/electronic appliances except audio and video equipment (e.g. refrigerators, washing machines and room air-conditioners)
Juridisk form: Sole-Proprietor
Registreringsdato: 02.11.1974

Kontakter

Disse oplysninger er ikke tilgængelige.

Overvågning

Overvågningstjeneste — BETA-version

Funktionen til overvågning af forretningsændringer leveres som en del af betatest indtil 31. august 2026 (inklusive).

Tjenesten kan være begrænset og indeholde unøjagtigheder.

Vi garanterer ikke for dataenes fuldstændighed eller aktualitet og påtager os intet ansvar for overvågningsresultaterne.

Tjenesten leveres "Som det er."

Sektorer, der kan overvåges:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Resumé

  • PRIMIER AIRCONDITIONING & REFRIGERATION COMPANY er blevet registreret den 02.11.1974.
  • Virksomheden har været aktiv på markedet i 51 år og 8 måneder.
  • Virksomhedens status er Slettet.
  • Virksomhedens aktivitet er SSIC 2020 - Repair of domestic electrical/electronic appliances except audio and video equipment (e.g. refrigerators, washing machines and room air-conditioners).

Nyttig information

Info om PRIMIER AIRCONDITIONING & REFRIGERATION COMPANY på andre sprog

Bestillingsrapport forPRIMIER AIRCONDITIONING & REFRIGERATION COMPANY

Report icon

Start overvågning for PRIMIER AIRCONDITIONING & REFRIGERATION COMPANY

Overvågningsikon
Kopieret Antal medarbejdere