KAEL LIMITED

(HE420526)

Γενικές πληροφορίες

Όνομα εταιρείας: KAEL LIMITED
Όνομα σε μεταγραφή: KAEL LIMITED
Όνομα στα αγγλικά: KAEL LIMITED LIABILITY COMPANY
Κωδικός εγγραφής: HE420526
Αριθμός ΦΠΑ:
Στατιστικός κώδικας:
Νομικό καθεστώς: Διάλυση λόγω Ολοκλήρωσης Εκούσιας Εκκαθάρισης
Διεύθυνση: KENNEDY, 12, KENNEDY BUSINESS CENTER, FLOOR 5, FLAT 504 1087, LEYKOSIA, KYPROS
Κεφάλαιο:
Δραστηριότητες: -
Νομική μορφή: Εταιρεία περιορισμένης ευθύνης
Ημερομηνία καταχώρισης: 14.04.2021
Ημερομηνία διαγραφής: 27.04.2023

Επαφές

Οι πληροφορίες αυτές δεν είναι διαθέσιμες.

Παρακολούθηση

Υπηρεσία παρακολούθησης — έκδοση BETA

Η λειτουργία παρακολούθησης αλλαγών στην επιχείρηση παρέχεται ως μέρος του δοκιμή beta έως τις 31 Αυγούστου 2026 (συμπεριλαμβανομένης).

Η υπηρεσία ενδέχεται να είναι περιορισμένη και να περιέχει ανακρίβειες.

Δεν εγγυόμαστε την πληρότητα ή την επικαιρότητα των δεδομένων και δεν αναλαμβάνουμε καμία ευθύνη για τα αποτελέσματα της παρακολούθησης.

Η υπηρεσία παρέχεται «ως έχει».

Διαθέσιμοι τομείς για παρακολούθηση:

Activities

Addresses

Business names

Contacts

Employees

Legal Form

Managers

Statuses

Διευθυντές

Ρόλος Όνομα Κωδικός / Ημερομηνία γέννησης Κατοικία / τοποθεσία Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία αναθεώρησης
ΔΙΕΥΘΥΝΤΉΣ SABBAS B. ******************
ΓΡΑΜΜΑΤΈΑΣ CORPORATERRA S. ******************

Περίληψη

  • KAEL LIMITED έχει καταχωρηθεί στις 14.04.2021.
  • Ο αριθμός των ενεργών διευθυντών στο KAEL LIMITED είναι 2.
  • Η κατάσταση της εταιρείας είναι Διάλυση λόγω Ολοκλήρωσης Εκούσιας Εκκαθάρισης.

Χρήσιμες πληροφορίες

Πληροφορίες σχετικά με το KAEL LIMITED σε άλλες γλώσσες

Έκθεση παραγγελίας γιαKAEL LIMITED

Report icon

Ξεκινήστε την παρακολούθηση για KAEL LIMITED

Εικονίδιο παρακολούθησης
Αντιγραφή Αριθμός εργαζομένων