IMPACTDEV360 LIMITED

(8198261)

Γενικές πληροφορίες

Όνομα εταιρείας: IMPACTDEV360 LIMITED
Όνομα σε μεταγραφή: IMPACTDEV360 LIMITED
Κωδικός εγγραφής: 8198261
Αριθμός ΦΠΑ:
Στατιστικός κώδικας:
Νομικό καθεστώς: Ενεργό
Διεύθυνση: IREEN RAHIMAN-MANUEL, 25 ERNE CRESCENT, EAST TAMAKI, 2016, NEW ZEALAND
Κεφάλαιο:
Δραστηριότητες: ANZSIC: M696240 - Human relations consultancy service
Νομική μορφή: Εταιρεία περιορισμένης ευθύνης
Ημερομηνία καταχώρισης: 24.06.2021

Επαφές

Οι πληροφορίες αυτές δεν είναι διαθέσιμες.

Παρακολούθηση

Υπηρεσία παρακολούθησης — έκδοση BETA

Η λειτουργία παρακολούθησης αλλαγών στην επιχείρηση παρέχεται ως μέρος του δοκιμή beta έως τις 31 Αυγούστου 2026 (συμπεριλαμβανομένης).

Η υπηρεσία ενδέχεται να είναι περιορισμένη και να περιέχει ανακρίβειες.

Δεν εγγυόμαστε την πληρότητα ή την επικαιρότητα των δεδομένων και δεν αναλαμβάνουμε καμία ευθύνη για τα αποτελέσματα της παρακολούθησης.

Η υπηρεσία παρέχεται «ως έχει».

Εικονίδιο παρακολούθησης

Η παρακολούθηση για αυτή τη χώρα περιλαμβάνεται στο σχέδιό μας.

Επεκτείνουμε ενεργά την παγκόσμια κάλυψή μας. Αυτή η περιοχή βρίσκεται υπό ανάπτυξη και θα είναι διαθέσιμη στον επόμενο κύκλο κυκλοφορίας μας.

Διευθυντές

Ρόλος Όνομα Κωδικός / Ημερομηνία γέννησης Κατοικία / τοποθεσία Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία αναθεώρησης
Διευθυντής IREEN N. ************ **********

Μέτοχοι

Όνομα Κωδικός / Ημερομηνία γέννησης Κατοικία / τοποθεσία Μερίδιο Μερίδιο, % Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία αναθεώρησης
IREEN N. ****************** ****** **********

Περίληψη

  • IMPACTDEV360 LIMITED έχει καταχωρηθεί στις 24.06.2021.
  • Ο αριθμός των ενεργών διευθυντών στο IMPACTDEV360 LIMITED είναι 1.
  • Ο αριθμός των ενεργών μετόχων στο IMPACTDEV360 LIMITED είναι 1.
  • Η εταιρεία δραστηριοποιείται στην αγορά για 5 έτη.
  • Η κατάσταση της εταιρείας είναι Ενεργό.
  • Η δραστηριότητα της εταιρείας είναι ANZSIC - Human relations consultancy service.

Χρήσιμες πληροφορίες

Πληροφορίες σχετικά με το IMPACTDEV360 LIMITED σε άλλες γλώσσες

Έκθεση παραγγελίας γιαIMPACTDEV360 LIMITED

Report icon

Ξεκινήστε την παρακολούθηση για IMPACTDEV360 LIMITED

Εικονίδιο παρακολούθησης
Αντιγραφή Αριθμός εργαζομένων