WICKER-BAMBOO DOLLHOUSES & ACCESSORIES

(52866339M)

Γενικές πληροφορίες

Όνομα εταιρείας: WICKER-BAMBOO DOLLHOUSES & ACCESSORIES
Όνομα σε μεταγραφή: WICKER-BAMBOO DOLLHOUSES & ACCESSORIES
Κωδικός εγγραφής: 52866339M
Αριθμός ΦΠΑ:
Στατιστικός κώδικας:
Νομικό καθεστώς: Διαγράφηκε
Διεύθυνση: 401 PASIR PANJANG ROAD, 117632, SINGAPORE
Κεφάλαιο:
Δραστηριότητες: SSIC 2020: 47742 - Retail sale of handicrafts, collectibles and gifts
Νομική μορφή: Sole-Proprietor
Ημερομηνία καταχώρισης: 20.04.1998

Επαφές

Οι πληροφορίες αυτές δεν είναι διαθέσιμες.

Παρακολούθηση

Υπηρεσία παρακολούθησης — έκδοση BETA

Η λειτουργία παρακολούθησης αλλαγών στην επιχείρηση παρέχεται ως μέρος του δοκιμή beta έως τις 31 Αυγούστου 2026 (συμπεριλαμβανομένης).

Η υπηρεσία ενδέχεται να είναι περιορισμένη και να περιέχει ανακρίβειες.

Δεν εγγυόμαστε την πληρότητα ή την επικαιρότητα των δεδομένων και δεν αναλαμβάνουμε καμία ευθύνη για τα αποτελέσματα της παρακολούθησης.

Η υπηρεσία παρέχεται «ως έχει».

Διαθέσιμοι τομείς για παρακολούθηση:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Περίληψη

  • WICKER-BAMBOO DOLLHOUSES & ACCESSORIES έχει καταχωρηθεί στις 20.04.1998.
  • Η εταιρεία δραστηριοποιείται στην αγορά για 28 years και 2 months.
  • Η κατάσταση της εταιρείας είναι Διαγράφηκε.
  • Η δραστηριότητα της εταιρείας είναι SSIC 2020 - Retail sale of handicrafts, collectibles and gifts.

Χρήσιμες πληροφορίες

Πληροφορίες σχετικά με το WICKER-BAMBOO DOLLHOUSES & ACCESSORIES σε άλλες γλώσσες

Έκθεση παραγγελίας γιαWICKER-BAMBOO DOLLHOUSES & ACCESSORIES

Report icon

Ξεκινήστε την παρακολούθηση για WICKER-BAMBOO DOLLHOUSES & ACCESSORIES

Εικονίδιο παρακολούθησης
Αντιγραφή Αριθμός εργαζομένων