SHIN LLP

(T19LL0716F)

Yleistä

Yrityksen nimi: SHIN LLP
Nimi translitteroituna: SHIN LLP
Rekisteröintikoodi: T19LL0716F
ALV-numero:
Tilastollinen koodi:
Oikeudellinen asema: Poistettu
Osoite: 61 UBI ROAD 1, #01-10, OXLEY BIZHUB, 408727, SINGAPORE
Pääoma:
Toiminta: SSIC 2020: 41001 - General contractors (building construction including major upgrading works)
Oikeudellinen muoto: Yritys
Rekisteröintipäivä: 15.05.2019

Yhteystiedot

Tätä tietoa ei ole saatavilla.

Seuranta

Valvontapalvelu — BETA-versio

Liiketoiminnan muutosten seurantaominaisuus tarjotaan osana beetatestaus 31. elokuuta 2026 asti (mukaan lukien).

Palvelu voi olla rajoitettu ja sisältää epätarkkuuksia.

Emme takaa tietojen täydellisyyttä tai ajantasaisuutta emmekä ota vastuuta seurannan tuloksista.

Palvelu tarjotaan "sellaisenaan".

Seurattavat sektorit:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Yhteenveto

  • SHIN LLP on rekisteröity 15.05.2019.
  • Yritys on toiminut markkinoilla 7 vuotta ja 1 kuukautta.
  • Yhtiön asema on Poistettu.
  • Yrityksen toiminta on SSIC 2020 - General contractors (building construction including major upgrading works).

Hyödyllistä tietoa

Tietoa SHIN LLP muilla kielillä

TilausraporttiSHIN LLP

Report icon

Aloita seuranta SHIN LLP

Seurannan kuvake
Kopioitu Työntekijöiden määrä