TRANSLOGISTICS LLP

(T09LL1204J)

Yleistä

Yrityksen nimi: TRANSLOGISTICS LLP
Nimi translitteroituna: TRANSLOGISTICS LLP
Rekisteröintikoodi: T09LL1204J
ALV-numero:
Tilastollinen koodi:
Oikeudellinen asema: Poistettu
Osoite: 11 TOH TUCK ROAD, #01-36, HIGH OAK CONDOMINIUM, 596290, SINGAPORE
Pääoma:
Toiminta: SSIC 2020: 95301 - Repair and maintenance of motor vehicles (including installation of parts & accessories)
Oikeudellinen muoto: Yritys
Rekisteröintipäivä: 31.07.2009

Yhteystiedot

Tätä tietoa ei ole saatavilla.

Seuranta

Valvontapalvelu — BETA-versio

Liiketoiminnan muutosten seurantaominaisuus tarjotaan osana beetatestaus 31. elokuuta 2026 asti (mukaan lukien).

Palvelu voi olla rajoitettu ja sisältää epätarkkuuksia.

Emme takaa tietojen täydellisyyttä tai ajantasaisuutta emmekä ota vastuuta seurannan tuloksista.

Palvelu tarjotaan "sellaisenaan".

Seurattavat sektorit:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Yhteenveto

  • TRANSLOGISTICS LLP on rekisteröity 31.07.2009.
  • Yritys on toiminut markkinoilla 16 vuotta ja 11 kuukautta.
  • Yhtiön asema on Poistettu.
  • Yrityksen toiminta on SSIC 2020 - Repair and maintenance of motor vehicles (including installation of parts & accessories).

Hyödyllistä tietoa

Tietoa TRANSLOGISTICS LLP muilla kielillä

TilausraporttiTRANSLOGISTICS LLP

Report icon

Aloita seuranta TRANSLOGISTICS LLP

Seurannan kuvake
Kopioitu Työntekijöiden määrä