PFG FRAMING & TRADING

(45037900X)

Yleistä

Yrityksen nimi: PFG FRAMING & TRADING
Nimi translitteroituna: PFG FRAMING & TRADING
Aikaisemmat nimet:

ARTS PLACE FRAMEWORK

PIKASO FRAMING GALLERY

Rekisteröintikoodi: 45037900X
ALV-numero:
Tilastollinen koodi:
Oikeudellinen asema: Aktiivinen
Osoite: 960 JURONG WEST STREET 92, #01-182, 640960, SINGAPORE
Pääoma:
Toiminta: SSIC 2020: 47742 - Retail sale of handicrafts, collectibles and gifts
Oikeudellinen muoto: Kumppanuus
Rekisteröintipäivä: 07.08.1991

Yhteystiedot

Tätä tietoa ei ole saatavilla.

Seuranta

Valvontapalvelu — BETA-versio

Liiketoiminnan muutosten seurantaominaisuus tarjotaan osana beetatestaus 31. elokuuta 2026 asti (mukaan lukien).

Palvelu voi olla rajoitettu ja sisältää epätarkkuuksia.

Emme takaa tietojen täydellisyyttä tai ajantasaisuutta emmekä ota vastuuta seurannan tuloksista.

Palvelu tarjotaan "sellaisenaan".

Seurattavat sektorit:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Yhteenveto

  • PFG FRAMING & TRADING on rekisteröity 07.08.1991.
  • Yritys on toiminut markkinoilla 34 vuotta ja 10 kuukautta.
  • Yhtiön asema on Aktiivinen.
  • Yrityksen toiminta on SSIC 2020 - Retail sale of handicrafts, collectibles and gifts.

Hyödyllistä tietoa

Tietoa PFG FRAMING & TRADING muilla kielillä

TilausraporttiPFG FRAMING & TRADING

Report icon

Aloita seuranta PFG FRAMING & TRADING

Seurannan kuvake
Kopioitu Työntekijöiden määrä