GIAP JOO & COMPANY

(10391600L)

Yleistä

Yrityksen nimi: GIAP JOO & COMPANY
Nimi translitteroituna: GIAP JOO & COMPANY
Rekisteröintikoodi: 10391600L
ALV-numero:
Tilastollinen koodi:
Oikeudellinen asema: Poistettu
Osoite: 335 HOUGANG AVENUE 7, #01-355, 530335, SINGAPORE
Pääoma:
Toiminta: SSIC 2020: 47102 - Mini-marts, convenience stores and provision shops
Oikeudellinen muoto: Kumppanuus
Rekisteröintipäivä: 11.08.1975

Yhteystiedot

Tätä tietoa ei ole saatavilla.

Seuranta

Valvontapalvelu — BETA-versio

Liiketoiminnan muutosten seurantaominaisuus tarjotaan osana beetatestaus 31. elokuuta 2026 asti (mukaan lukien).

Palvelu voi olla rajoitettu ja sisältää epätarkkuuksia.

Emme takaa tietojen täydellisyyttä tai ajantasaisuutta emmekä ota vastuuta seurannan tuloksista.

Palvelu tarjotaan "sellaisenaan".

Seurattavat sektorit:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Yhteenveto

  • GIAP JOO & COMPANY on rekisteröity 11.08.1975.
  • Yritys on toiminut markkinoilla 50 vuotta ja 10 kuukautta.
  • Yhtiön asema on Poistettu.
  • Yrityksen toiminta on SSIC 2020 - Mini-marts, convenience stores and provision shops.

Hyödyllistä tietoa

Tietoa GIAP JOO & COMPANY muilla kielillä

TilausraporttiGIAP JOO & COMPANY

Report icon

Aloita seuranta GIAP JOO & COMPANY

Seurannan kuvake
Kopioitu Työntekijöiden määrä