ICE CODE LTD

(HE256191)

Általános információk

Cégnév: ICE CODE LTD
Név átírásban: ICE CODE LTD
Név angolul: ICE CODE LIMITED LIABILITY COMPANY
Regisztrációs kód: HE256191
áfa-szám:
Statisztikai kód:
Jogi státusz: Törölt
Cím: SOYROYKLE, 20 TROYLLOI, 7505, LARNAKA, KYPROS
Főváros:
Tevékenységek: -
Jogi forma: Korlátolt felelősségű társaság
A regisztráció dátuma: 14.10.2009
Törlés dátuma: 11.01.2016

Kapcsolat

Ez az információ nem áll rendelkezésre.

Felügyelet

Monitoring szolgáltatás — BETA verzió

Az üzleti változások figyelemmel kísérése funkció a következő részeként érhető el béta tesztelés 2026. augusztus 31-ig (beleértve).

A szolgáltatás korlátozott lehet és pontatlanságokat tartalmazhat.

Nem garantáljuk az adatok teljességét vagy időszerűségét, és nem vállalunk felelősséget a monitoring eredményeiért.

A szolgáltatás nyújtása „Jelenlegi állapotban”.

Megfigyelhető szektorok:

Activities

Addresses

Business names

Contacts

Employees

Legal Form

Managers

Statuses

vezetők

Szerep Név Kód / Születési dátum Lakóhely / hely Kezdő dátum Felülvizsgálat dátuma
Igazgató STYLIANOS P. *************
Titkárnő STYLIANOS P. *************

Összefoglalás

  • ICE CODE LTD regisztrálva 14.10.2009.
  • Az aktív vezetők száma ICE CODE LTD száma 2.
  • A vállalat státusza Törölt.

Hasznos információk

Információk a ICE CODE LTD weboldalról más nyelveken

Rendelési jelentés aICE CODE LTD

Report icon

Kezdje el a figyelést ICE CODE LTD

Felügyeleti ikon
Másolva Létszám