PRESTIGE MATCHING LLP

(T12LL0374A)

Általános információk

Cégnév: PRESTIGE MATCHING LLP
Név átírásban: PRESTIGE MATCHING LLP
Regisztrációs kód: T12LL0374A
áfa-szám:
Statisztikai kód:
Jogi státusz: Törölt
Cím: 21 BUKIT BATOK CRESCENT, #10-77, WCEGA TOWER, 658065, SINGAPORE
Főváros:
Tevékenységek: SSIC 2020: 96091 - Friendship, match-making and dating services
Jogi forma: Vállalat
A regisztráció dátuma: 07.03.2012

Kapcsolat

Ez az információ nem áll rendelkezésre.

Felügyelet

Monitoring szolgáltatás — BETA verzió

Az üzleti változások figyelemmel kísérése funkció a következő részeként érhető el béta tesztelés 2026. augusztus 31-ig (beleértve).

A szolgáltatás korlátozott lehet és pontatlanságokat tartalmazhat.

Nem garantáljuk az adatok teljességét vagy időszerűségét, és nem vállalunk felelősséget a monitoring eredményeiért.

A szolgáltatás nyújtása „Jelenlegi állapotban”.

Megfigyelhető szektorok:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Összefoglalás

  • PRESTIGE MATCHING LLP regisztrálva 07.03.2012.
  • A vállalat 14 évek és 3 hónapok.
  • A vállalat státusza Törölt.
  • A vállalat tevékenységi köre SSIC 2020 - Friendship, match-making and dating services.

Hasznos információk

Információk a PRESTIGE MATCHING LLP weboldalról más nyelveken

Rendelési jelentés aPRESTIGE MATCHING LLP

Report icon

Kezdje el a figyelést PRESTIGE MATCHING LLP

Felügyeleti ikon
Másolva Létszám