ESPECIALLY FOR HIM & HER CORPORATION

(632309-0)

Жалпы ақпарат

Компания атауы: ESPECIALLY FOR HIM & HER CORPORATION
Аты транслитерацияда: ESPECIALLY FOR HIM & HER CORPORATION
Алдыңғы атаулар:

ESPECIALLY FOR HIM CORPORATION

Тіркеу коды: 632309-0
ҚҚС нөмірі:
Статистикалық код:
Құқықтық мәртебе: Deleted
Мекенжай: 1310 GREENE AVE, SUITE 740, WESTMOUNT, QUEBEC, CANADA, H3Z 2B5
Астана:
Іс-шаралар: -
Құқықтық форма:
Тіркеу күні: 12.12.2004
Өшіру күні: 14.10.2017

Контактылар

Бұл ақпарат қолжетімді емес.

Бақылау

Мониторинг қызметі — BETA нұсқасы

Бизнес өзгерістерін бақылау функциясы ... бөлігі ретінде ұсынылады бета-тестілеу 2026 жылғы 31 тамызға дейін (қоса алғанда).

Қызмет шектеулі болуы мүмкін және қателіктерді қамтуы мүмкін.

Біз деректердің толықтығы мен уақтылылығына кепілдік бермейміз және мониторинг нәтижелері үшін жауапкершілікті өз мойнымызға алмаймыз.

Қызмет көрсетіледі «сол күйінде»

Бақылауға қолжетімді секторлар:

Addresses
Business names
Managers
Notifications
Statuses

Басқарушылар

Рөлі Аты Код / Туған күн Тұрғылықты жер / орналасқан жер Басталу күні Өзгеріс енгізілген күн
Director STANLEY S. ******

Хабарламалар (3)

Қорытынды

  • ESPECIALLY FOR HIM & HER CORPORATION «-де тіркелген» 12.12.2004.
  • -дегі белсенді менеджерлер саны ESPECIALLY FOR HIM & HER CORPORATION тең 1.
  • Компанияның мәртебесі Deleted.

Пайдалы ақпарат

Басқа тілдердегі ESPECIALLY FOR HIM & HER CORPORATION туралы ақпарат

Баяндаманы тапсырыс беру үшінESPECIALLY FOR HIM & HER CORPORATION

Report icon

Бақылауды бастау үшін ESPECIALLY FOR HIM & HER CORPORATION

Бақылау белгішесі
Көшірілді Қызметкерлер саны