CWC ENGINEERING

(53162689W)

Жалпы ақпарат

Компания атауы: CWC ENGINEERING
Аты транслитерацияда: CWC ENGINEERING
Алдыңғы атаулар:

CWC FIRE SYSTEM

Тіркеу коды: 53162689W
ҚҚС нөмірі:
Статистикалық код:
Құқықтық мәртебе: Active
Мекенжай: 641A PUNGGOL DRIVE, #05-325, THE MEADOWS, 821641, SINGAPORE
Астана:
Іс-шаралар: SSIC 2020: 43292 - Installation of fire protection and security alarm systems
Құқықтық форма: Sole-Proprietor
Тіркеу күні: 04.03.2010

Контактылар

Бұл ақпарат қолжетімді емес.

Бақылау

Мониторинг қызметі — BETA нұсқасы

Бизнес өзгерістерін бақылау функциясы ... бөлігі ретінде ұсынылады бета-тестілеу 2026 жылғы 31 тамызға дейін (қоса алғанда).

Қызмет шектеулі болуы мүмкін және қателіктерді қамтуы мүмкін.

Біз деректердің толықтығы мен уақтылылығына кепілдік бермейміз және мониторинг нәтижелері үшін жауапкершілікті өз мойнымызға алмаймыз.

Қызмет көрсетіледі «сол күйінде»

Бақылауға қолжетімді секторлар:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Қорытынды

  • CWC ENGINEERING «-де тіркелген» 04.03.2010.
  • Компания нарықта 16 жылдар және 3 айлар.
  • Компанияның мәртебесі Active.
  • Компанияның қызметі SSIC 2020 - Installation of fire protection and security alarm systems.

Пайдалы ақпарат

Басқа тілдердегі CWC ENGINEERING туралы ақпарат

Баяндаманы тапсырыс беру үшінCWC ENGINEERING

Report icon

Бақылауды бастау үшін CWC ENGINEERING

Бақылау белгішесі
Көшірілді Қызметкерлер саны