NANSERIAL LIMITED

(HE198822)

Vispārīga informācija

Uzņēmuma nosaukums: NANSERIAL LIMITED
Nosaukums transliterācijā: NANSERIAL LIMITED
Nosaukums angļu valodā: NANSERIAL LIMITED LIABILITY COMPANY
Reģistrācijas kods: HE198822
PVN numurs:
Statistikas kods:
Juridiskais statuss: Dzēsts
Adrese: AGIOY PROKOPIOY, 13 'EGKOME, 2406, LEYKOSIA, KYPROS
Capital:
Aktivitātes: -
Juridiskā forma: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas datums: 09.05.2007
Dzēšanas datums: 27.01.2010

Kontakti

Šī informācija nav pieejama.

Uzraudzība

Uzraudzības pakalpojums — BETA versija

Uzņēmuma izmaiņu uzraudzības funkcija tiek nodrošināta kā daļa no beta testēšana līdz 2026. gada 31. augustam (ieskaitot).

Pakalpojums var būt ierobežots un saturēt neprecizitātes.

Mēs negarantējam datu pilnīgumu vai aktualitāti un neuzņemamies atbildību par uzraudzības rezultātiem.

Pakalpojums tiek sniegts "kā ir".

Pieejamās nozares uzraudzībai:

Activities

Addresses

Business names

Contacts

Employees

Legal Form

Managers

Statuses

Vadītāji

Loma Vārds Kods / Dzimšanas datums Dzīvesvieta/atrašanās vieta Sākuma datums Pārskatīšanas datums
Direktors FIDUCO L. ************
Sekretārs JOKA S. ************

Kopsavilkums

  • NANSERIAL LIMITED ir reģistrēts 09.05.2007.
  • Aktīvo vadītāju skaits NANSERIAL LIMITED ir 2.
  • Uzņēmuma statuss ir Dzēsts.

Noderīga informācija

Informācija par NANSERIAL LIMITED citās valodās

Pasūtījuma ziņojums parNANSERIAL LIMITED

Report icon

Sākt uzraudzību NANSERIAL LIMITED

Uzraudzības ikona
Kopēts Darbinieku skaits