MATINIO ENTERPRISES COMPANY LIMITED

(HE461271)

Vispārīga informācija

Uzņēmuma nosaukums: MATINIO ENTERPRISES COMPANY LIMITED
Nosaukums transliterācijā: MATINIO ENTERPRISES COMPANY LIMITED
Nosaukums angļu valodā: MATINIO ENTERPRISES COMPANY LIMITED LIABILITY COMPANY
Reģistrācijas kods: HE461271
PVN numurs:
Statistikas kods:
Juridiskais statuss: Ierakstīts reģistrā
Adrese: PANTELI KATELARI, 16, DIAGORAS HOUSE, FLOOR 7 1097, LEUKOSIA, KYPROS
Capital:
Aktivitātes: -
Juridiskā forma: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas datums: 10.06.2024

Kontakti

  • (+357)226*****
  • odette.isseyegh@monta**************
  • adam.montanios@montan*************

Uzraudzība

Uzraudzības pakalpojums — BETA versija

Uzņēmuma izmaiņu uzraudzības funkcija tiek nodrošināta kā daļa no beta testēšana līdz 2026. gada 31. augustam (ieskaitot).

Pakalpojums var būt ierobežots un saturēt neprecizitātes.

Mēs negarantējam datu pilnīgumu vai aktualitāti un neuzņemamies atbildību par uzraudzības rezultātiem.

Pakalpojums tiek sniegts "kā ir".

Pieejamās nozares uzraudzībai:

Activities
Addresses
Business names
Contacts
Employees
Legal Form
Managers
Statuses

Vadītāji

Loma Vārds Kods / Dzimšanas datums Dzīvesvieta/atrašanās vieta Sākuma datums Pārskatīšanas datums
Direktors KONSTANTINOS C. ************
Sekretārs MAREMONT S. ************

Kopsavilkums

  • MATINIO ENTERPRISES COMPANY LIMITED ir reģistrēts 10.06.2024.
  • Aktīvo vadītāju skaits MATINIO ENTERPRISES COMPANY LIMITED ir 2.
  • Uzņēmums darbojas tirgū jau 2 gadi.
  • Uzņēmuma statuss ir Ierakstīts reģistrā.

Noderīga informācija

Informācija par MATINIO ENTERPRISES COMPANY LIMITED citās valodās

Pasūtījuma ziņojums parMATINIO ENTERPRISES COMPANY LIMITED

Report icon

Sākt uzraudzību MATINIO ENTERPRISES COMPANY LIMITED

Uzraudzības ikona
Kopēts Darbinieku skaits