BAYFIELD STATION LIMITED

(30647)

Vispārīga informācija

Uzņēmuma nosaukums: BAYFIELD STATION LIMITED
Nosaukums transliterācijā: BAYFIELD STATION LIMITED
Reģistrācijas kods: 30647
PVN numurs:
Statistikas kods:
Juridiskais statuss: Aktīvais
Adrese: GLENDINNINGS CHARTERED ACCOUNTANTS, 6TH FLOOR, 1-19 FITZHERBERT AVENUE, PALMERSTON NORTH, 4410, NEW ZEALAND
Capital:
Aktivitātes: -
Juridiskā forma: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas datums: 20.03.1975

Kontakti

Šī informācija nav pieejama.

Uzraudzība

Uzraudzības pakalpojums — BETA versija

Uzņēmuma izmaiņu uzraudzības funkcija tiek nodrošināta kā daļa no beta testēšana līdz 2026. gada 31. augustam (ieskaitot).

Pakalpojums var būt ierobežots un saturēt neprecizitātes.

Mēs negarantējam datu pilnīgumu vai aktualitāti un neuzņemamies atbildību par uzraudzības rezultātiem.

Pakalpojums tiek sniegts "kā ir".

Uzraudzības ikona

Šīs valsts uzraudzība ir iekļauta mūsu plānā.

Mēs aktīvi paplašinām savu globālo pārklājumu. Šis reģions pašlaik tiek attīstīts un būs pieejams mūsu nākamajā izlaides ciklā.

Vadītāji

Loma Vārds Kods / Dzimšanas datums Dzīvesvieta/atrašanās vieta Sākuma datums Pārskatīšanas datums
Direktors JASON Y. *********** **********

Akcionāri

Vārds Kods / Dzimšanas datums Dzīvesvieta/atrašanās vieta Daļa Daļa, % Sākuma datums Pārskatīšanas datums
JASON Y. ************ ***** **********
KEITH R. ************ ***** **********
AMANDA J. ************ ***** **********
BARRY A. ************ ***** **********
KEITH R. ************ ***** **********
JASON Y. ************ ***** **********
JASON Y. ************ **** **********

Kopsavilkums

  • BAYFIELD STATION LIMITED ir reģistrēts 20.03.1975.
  • Aktīvo vadītāju skaits BAYFIELD STATION LIMITED ir 1.
  • Aktīvo akcionāru skaits BAYFIELD STATION LIMITED ir 7.
  • Uzņēmums darbojas tirgū jau 51 gadi un 3 mēneši.
  • Uzņēmuma statuss ir Aktīvais.

Noderīga informācija

Informācija par BAYFIELD STATION LIMITED citās valodās

Pasūtījuma ziņojums parBAYFIELD STATION LIMITED

Report icon

Sākt uzraudzību BAYFIELD STATION LIMITED

Uzraudzības ikona
Kopēts Darbinieku skaits