JML DESIGN & CONTRACT

(52804644J)

Vispārīga informācija

Uzņēmuma nosaukums: JML DESIGN & CONTRACT
Nosaukums transliterācijā: JML DESIGN & CONTRACT
Reģistrācijas kods: 52804644J
PVN numurs:
Statistikas kods:
Juridiskais statuss: Aktīvais
Adrese: 1 CHANGI VILLAGE ROAD, #01-2044, 500001, SINGAPORE
Capital:
Aktivitātes: SSIC 2020: 43301 - Renovation contractors
Juridiskā forma: Sole-Proprietor
Reģistrācijas datums: 04.08.1995

Kontakti

Šī informācija nav pieejama.

Uzraudzība

Uzraudzības pakalpojums — BETA versija

Uzņēmuma izmaiņu uzraudzības funkcija tiek nodrošināta kā daļa no beta testēšana līdz 2026. gada 31. augustam (ieskaitot).

Pakalpojums var būt ierobežots un saturēt neprecizitātes.

Mēs negarantējam datu pilnīgumu vai aktualitāti un neuzņemamies atbildību par uzraudzības rezultātiem.

Pakalpojums tiek sniegts "kā ir".

Pieejamās nozares uzraudzībai:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Kopsavilkums

  • JML DESIGN & CONTRACT ir reģistrēts 04.08.1995.
  • Uzņēmums darbojas tirgū jau 30 gadi un 10 mēneši.
  • Uzņēmuma statuss ir Aktīvais.
  • Uzņēmuma darbības joma ir SSIC 2020 - Renovation contractors.

Noderīga informācija

Informācija par JML DESIGN & CONTRACT citās valodās

Pasūtījuma ziņojums parJML DESIGN & CONTRACT

Report icon

Sākt uzraudzību JML DESIGN & CONTRACT

Uzraudzības ikona
Kopēts Darbinieku skaits