CONFLUX GLOBAL TECHNOLOGY LIMITED

(1189823-0)

Ерөнхий мэдээлэл

Компанийн нэр: CONFLUX GLOBAL TECHNOLOGY LIMITED
Нэр транслитерацид: CONFLUX GLOBAL TECHNOLOGY LIMITED
Бүртгэлийн код: 1189823-0
НӨАТ-ын дугаар:
Статистикийн код:
Хууль зүйн байдал: Active
Хаяг: 120 HOMEWOOD AVENUE, SUITE 614, TORONTO, ONTARIO, CANADA, M4Y 2J3
Нийслэл:
Үйл ажиллагаанууд: -
Хууль ёсны хэлбэр:
Бүртгэлийн огноо: 11.02.2020

Холбоо барих мэдээлэл

Энэ мэдээлэл боломжгүй байна.

Хяналт

Монторингийн үйлчилгээ — BETA хувилбар

Бизнесийн өөрчлөлтийг хянах функц нь ...-ийн нэг хэсэг болгон олгогддог бета туршилт 2026 оны 8-р сарын 31 хүртэл (оруулах).

Үйлчилгээ хязгаарлагдмал байж, алдаа агуулж болно.

Бид өгөгдлийн бүрэн бүтэн байдал болон цаг тухайд нь хүртэх байдлыг баталгаажуулахгүй бөгөөд хяналтын үр дүнгийн хариуцлага хүлээхгүй.

Үйлчилгээг үзүүлж байна "байгаа байдлаар нь"

Хяналтанд ашиглах боломжтой салбарууд:

Addresses
Business names
Managers
Notifications
Statuses

Менежерүүд

Үүрэг Нэр Код / Төрсөн огноо Оршин суугаа газар / байршил Эхлэх огноо Шинэчлэлтийн огноо
Director YUANJIE Z. *****
Director ANDREAS P. *****
Director ANDREAS V. *****

Мэдэгдэлүүд (1)

Товч агуулга

  • CONFLUX GLOBAL TECHNOLOGY LIMITED дээр бүртгэгдсэн 11.02.2020.
  • -д идэвхтэй менежерүүдийн тоо CONFLUX GLOBAL TECHNOLOGY LIMITED нь 3.
  • Компани зах зээлд 6 жил болон 4 сар.
  • Компанийн статус нь Active.

Ашигтай мэдээлэл

Бусад хэл дээрх CONFLUX GLOBAL TECHNOLOGY LIMITED -ийн тухай мэдээлэл

Тайлан захиалахCONFLUX GLOBAL TECHNOLOGY LIMITED

Report icon

Хяналтыг эхлүүлэх CONFLUX GLOBAL TECHNOLOGY LIMITED

Монторингийн дүрс
Хуулбарлагдсан Ажилтнуудын тоо