OPERATION MOBILISATION

(295369)

Ерөнхий мэдээлэл

Компанийн нэр: OPERATION MOBILISATION
Нэр транслитерацид: OPERATION MOBILISATION
Бүртгэлийн код: 295369
НӨАТ-ын дугаар:
Статистикийн код:
Хууль зүйн байдал: Active
Хаяг: FLOOR 6, 20 AMERSHAM WAY, MANUKAU, AUCKLAND, 2104, NEW ZEALAND
Нийслэл:
Үйл ажиллагаанууд: -
Хууль ёсны хэлбэр: Charitable Trust
Бүртгэлийн огноо: 13.10.1986

Холбоо барих мэдээлэл

Энэ мэдээлэл боломжгүй байна.

Хяналт

Монторингийн үйлчилгээ — BETA хувилбар

Бизнесийн өөрчлөлтийг хянах функц нь ...-ийн нэг хэсэг болгон олгогддог бета туршилт 2026 оны 8-р сарын 31 хүртэл (оруулах).

Үйлчилгээ хязгаарлагдмал байж, алдаа агуулж болно.

Бид өгөгдлийн бүрэн бүтэн байдал болон цаг тухайд нь хүртэх байдлыг баталгаажуулахгүй бөгөөд хяналтын үр дүнгийн хариуцлага хүлээхгүй.

Үйлчилгээг үзүүлж байна "байгаа байдлаар нь"

Монторингийн дүрс

Энэ улсын хяналт манай замын зурагт орсон байна

Бид дэлхийн хамрах хүрээгээ идэвхтэй тэлж байна. Энэ бүс одоогоор хөгжүүлэлтийн шатанд байгаа бөгөөд ирэх хувилбарын мөчлөгт ашиглах боломжтой болно.

Товч агуулга

  • OPERATION MOBILISATION дээр бүртгэгдсэн 13.10.1986.
  • Компани зах зээлд 39 жил болон 8 сар.
  • Компанийн статус нь Active.

Ашигтай мэдээлэл

Бусад хэл дээрх OPERATION MOBILISATION -ийн тухай мэдээлэл

Тайлан захиалахOPERATION MOBILISATION

Report icon

Хяналтыг эхлүүлэх OPERATION MOBILISATION

Монторингийн дүрс
Хуулбарлагдсан Ажилтнуудын тоо