S.T. AIRCON ENGINEERING

(53130149D)

Ерөнхий мэдээлэл

Компанийн нэр: S.T. AIRCON ENGINEERING
Нэр транслитерацид: S.T. AIRCON ENGINEERING
Бүртгэлийн код: 53130149D
НӨАТ-ын дугаар:
Статистикийн код:
Хууль зүйн байдал: Deleted
Хаяг: 3 IRVING ROAD, #03-04, TAI SENG CENTRE, 369522, SINGAPORE
Нийслэл:
Үйл ажиллагаанууд: SSIC 2020: 28191 - Manufacture and repair of refrigerating, air-conditioning and ventilating machinery and equipment except household refrigerators
Хууль ёсны хэлбэр: Partnership
Бүртгэлийн огноо: 27.11.2008

Холбоо барих мэдээлэл

Энэ мэдээлэл боломжгүй байна.

Хяналт

Монторингийн үйлчилгээ — BETA хувилбар

Бизнесийн өөрчлөлтийг хянах функц нь ...-ийн нэг хэсэг болгон олгогддог бета туршилт 2026 оны 8-р сарын 31 хүртэл (оруулах).

Үйлчилгээ хязгаарлагдмал байж, алдаа агуулж болно.

Бид өгөгдлийн бүрэн бүтэн байдал болон цаг тухайд нь хүртэх байдлыг баталгаажуулахгүй бөгөөд хяналтын үр дүнгийн хариуцлага хүлээхгүй.

Үйлчилгээг үзүүлж байна "байгаа байдлаар нь"

Хяналтанд ашиглах боломжтой салбарууд:

Activities

Addresses

Business names

Legal Form

Statuses

Товч агуулга

  • S.T. AIRCON ENGINEERING дээр бүртгэгдсэн 27.11.2008.
  • Компани зах зээлд 17 жил болон 8 сар.
  • Компанийн статус нь Deleted.
  • Компанийн үйл ажиллагаа нь SSIC 2020 - Manufacture and repair of refrigerating, air-conditioning and ventilating machinery and equipment except household refrigerators.

Ашигтай мэдээлэл

Бусад хэл дээрх S.T. AIRCON ENGINEERING -ийн тухай мэдээлэл

Тайлан захиалахS.T. AIRCON ENGINEERING

Report icon

Хяналтыг эхлүүлэх S.T. AIRCON ENGINEERING

Монторингийн дүрс
Хуулбарлагдсан Ажилтнуудын тоо