FLAVOURS & AROMAS PTE. LTD.

(201611138Z)

Ерөнхий мэдээлэл

Компанийн нэр: FLAVOURS & AROMAS PTE. LTD.
Нэр транслитерацид: FLAVOURS & AROMAS PTE. LTD.
Бүртгэлийн код: 201611138Z
НӨАТ-ын дугаар:
Статистикийн код:
Хууль зүйн байдал: Active
Хаяг: 55 BOAT QUAY, 49844, SINGAPORE
Нийслэл:
Үйл ажиллагаанууд: SSIC 2020: 56111 - Restaurants
Хууль ёсны хэлбэр: EXEMPT PRIVATE COMPANY LIMITED BY SHARES
Бүртгэлийн огноо: 26.04.2016

Холбоо барих мэдээлэл

Энэ мэдээлэл боломжгүй байна.

Хяналт

Монторингийн үйлчилгээ — BETA хувилбар

Бизнесийн өөрчлөлтийг хянах функц нь ...-ийн нэг хэсэг болгон олгогддог бета туршилт 2026 оны 8-р сарын 31 хүртэл (оруулах).

Үйлчилгээ хязгаарлагдмал байж, алдаа агуулж болно.

Бид өгөгдлийн бүрэн бүтэн байдал болон цаг тухайд нь хүртэх байдлыг баталгаажуулахгүй бөгөөд хяналтын үр дүнгийн хариуцлага хүлээхгүй.

Үйлчилгээг үзүүлж байна "байгаа байдлаар нь"

Хяналтанд ашиглах боломжтой салбарууд:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Товч агуулга

  • FLAVOURS & AROMAS PTE. LTD. дээр бүртгэгдсэн 26.04.2016.
  • Компани зах зээлд 10 жил болон 2 сар.
  • Компанийн статус нь Active.
  • Компанийн үйл ажиллагаа нь SSIC 2020 - Restaurants.

Ашигтай мэдээлэл

Бусад хэл дээрх FLAVOURS & AROMAS PTE. LTD. -ийн тухай мэдээлэл

Тайлан захиалахFLAVOURS & AROMAS PTE. LTD.

Report icon

Хяналтыг эхлүүлэх FLAVOURS & AROMAS PTE. LTD.

Монторингийн дүрс
Хуулбарлагдсан Ажилтнуудын тоо