MICHANDRE CONSTRUCTIONS & RENOVATIONS LTD

(HE402631)

Maklumat umum

Nama syarikat: MICHANDRE CONSTRUCTIONS & RENOVATIONS LTD
Nama dalam transliterasi: MICHANDRE CONSTRUCTIONS & RENOVATIONS LTD
Nama dalam Bahasa Inggeris: MICHANDRE CONSTRUCTIONS & RENOVATIONS LIMITED LIABILITY COMPANY
Kod pendaftaran: HE402631
Nombor VAT:
Kod statistik:
Status undang-undang: Εγγεγραμμένη
Alamat: SEIRENON, 7 'AGIOS SPYRIDONAS, 3055, LEMESOS, KYPROS
Ibu kota:
Aktiviti: NACE Rev.2: 42 - Jurutera awam
Bentuk perundangan: Limited liability company
Tarikh pendaftaran: 02.10.2019

Kenalan

Maklumat ini tidak tersedia.

Pemantauan

Perkhidmatan Pemantauan — Versi BETA

Ciri pemantauan perubahan perniagaan disediakan sebagai sebahagian daripada ujian beta sehingga 31 Ogos 2026 (termasuk).

Perkhidmatan mungkin terhad dan mengandungi ketidaktepatan.

Kami tidak menjamin kelengkapan atau ketepatan masa data dan tidak bertanggungjawab atas keputusan pemantauan.

Perkhidmatan disediakan "sebagaimana adanya."

Sektor yang tersedia untuk pemantauan:

Activities
Addresses
Business names
Contacts
Employees
Legal Form
Managers
Statuses

Pengurus

Peranan Nama Kod / Tarikh lahir Tempat tinggal / lokasi Tarikh mula Tarikh semakan
ΔΙΕΥΘΥΝΤΉΣ NIKOLAOS A. ****************
ΓΡΑΜΜΑΤΈΑΣ GIORGOS A. ****************

Ringkasan

  • MICHANDRE CONSTRUCTIONS & RENOVATIONS LTD telah didaftarkan pada 02.10.2019.
  • Bilangan pengurus aktif dalam MICHANDRE CONSTRUCTIONS & RENOVATIONS LTD adalah 2.
  • Syarikat telah beroperasi di pasaran selama 6 8 tahun dan 8 bulan.
  • Status syarikat adalah Εγγεγραμμένη.
  • Aktiviti syarikat adalah NACE Rev.2 - Jurutera awam.

Maklumat berguna

Maklumat tentang MICHANDRE CONSTRUCTIONS & RENOVATIONS LTD dalam bahasa lain

Pesan laporan untukMICHANDRE CONSTRUCTIONS & RENOVATIONS LTD

Report icon

Mulakan pemantauan untuk MICHANDRE CONSTRUCTIONS & RENOVATIONS LTD

Ikon pemantauan
Disalin Bilangan pekerja