MONSONAX PROPERTIES LTD

(HE429041)

Maklumat umum

Nama syarikat: MONSONAX PROPERTIES LTD
Nama dalam transliterasi: MONSONAX PROPERTIES LTD
Nama dalam Bahasa Inggeris: MONSONAX PROPERTIES LIMITED LIABILITY COMPANY
Kod pendaftaran: HE429041
Nombor VAT:
Kod statistik:
Status undang-undang: Εκούσια Εκκαθάριση από Μετόχους
Alamat: NIKOKREONTOS, 2, NICE DREAM 1066, LEUKOSIA, KYPROS
Ibu kota:
Aktiviti: NACE Rev.2: 64 - Aktiviti perkhidmatan kewangan, kecuali insurans dan pembiayaan pencen
Bentuk perundangan: Limited liability company
Tarikh pendaftaran: 16.12.2021
Tarikh pemadaman: 07.04.2026

Kenalan

Maklumat ini tidak tersedia.

Pemantauan

Perkhidmatan Pemantauan — Versi BETA

Ciri pemantauan perubahan perniagaan disediakan sebagai sebahagian daripada ujian beta sehingga 31 Ogos 2026 (termasuk).

Perkhidmatan mungkin terhad dan mengandungi ketidaktepatan.

Kami tidak menjamin kelengkapan atau ketepatan masa data dan tidak bertanggungjawab atas keputusan pemantauan.

Perkhidmatan disediakan "sebagaimana adanya."

Sektor yang tersedia untuk pemantauan:

Activities
Addresses
Business names
Contacts
Employees
Legal Form
Managers
Statuses

Pengurus

Peranan Nama Kod / Tarikh lahir Tempat tinggal / lokasi Tarikh mula Tarikh semakan
ΔΙΕΥΘΥΝΤΉΣ NIKOS C. ****************
ΓΡΑΜΜΑΤΈΑΣ RUBICON L. ****************

Ringkasan

  • MONSONAX PROPERTIES LTD telah didaftarkan pada 16.12.2021.
  • Bilangan pengurus aktif dalam MONSONAX PROPERTIES LTD adalah 2.
  • Status syarikat adalah Εκούσια Εκκαθάριση από Μετόχους.
  • Aktiviti syarikat adalah NACE Rev.2 - Aktiviti perkhidmatan kewangan, kecuali insurans dan pembiayaan pencen.

Maklumat berguna

Maklumat tentang MONSONAX PROPERTIES LTD dalam bahasa lain

Pesan laporan untukMONSONAX PROPERTIES LTD

Report icon

Mulakan pemantauan untuk MONSONAX PROPERTIES LTD

Ikon pemantauan
Disalin Bilangan pekerja