JK TRANSFORMATIONS OÜ

(17020225)

Maklumat umum

Nama syarikat: JK TRANSFORMATIONS OÜ
Nama dalam transliterasi: JK TRANSFORMATIONS OU
Kod pendaftaran: 17020225
Nombor VAT:
Kod statistik:
Status undang-undang: registered
Alamat: ASTANGU TN 19/3-219, HAABERSTI LINNAOSA, TALLINN, HARJU MAAKOND, 13519, EESTI
Ibu kota: 1.00 EUR
Aktiviti: NACE Rev.2.1: 96.99 - Aktiviti perkhidmatan peribadi lain n.e.c.
Bentuk perundangan: Osaühing
Tarikh pendaftaran: 02.07.2024

Kenalan

  • janina.ee@gm*******

Pemantauan

Perkhidmatan Pemantauan — Versi BETA

Ciri pemantauan perubahan perniagaan disediakan sebagai sebahagian daripada ujian beta sehingga 31 Ogos 2026 (termasuk).

Perkhidmatan mungkin terhad dan mengandungi ketidaktepatan.

Kami tidak menjamin kelengkapan atau ketepatan masa data dan tidak bertanggungjawab atas keputusan pemantauan.

Perkhidmatan disediakan "sebagaimana adanya."

Sektor yang tersedia untuk pemantauan:

Activities
Addresses
Annual report submissions
Beneficiary
Business names
Commercial Pledges
Contacts
Credit opinion
Debts
Employees
Finance
Legal Form
Licenses
Managers
Notifications
Registration codes
Share Capital
Shareholders
Special Representation Rights
Standard Representation Rights
Statuses

Pendapat Kredit

Penghantaran laporan tahunan

Perolehan

Untung bersih

Pekerja

Pengurus

Peranan Nama Kod / Tarikh lahir Tempat tinggal / lokasi Tarikh mula Tarikh semakan
Juhatuse liige JANINA K. 47007****** ******* **********

Pemegang saham

Nama Kod / Tarikh lahir Tempat tinggal / lokasi Bahagian Saham, % Tarikh mula Tarikh semakan
JANINA K. *********** ******* ******** ****** **********

Penerima Manfaat

Nama Kod / Tarikh lahir Tempat tinggal / lokasi Saham, % Tarikh mula Tarikh semakan
JANINA K. *********** ******* **********

Ringkasan

  • JK TRANSFORMATIONS OÜ telah didaftarkan pada 02.07.2024.
  • Bilangan pengurus aktif dalam JK TRANSFORMATIONS OÜ adalah 1.
  • Bilangan pemegang saham aktif dalam JK TRANSFORMATIONS OÜ adalah 1.
  • Syarikat telah beroperasi di pasaran selama 1 11 tahun dan 11 bulan.
  • Status syarikat adalah registered.
  • Aktiviti syarikat adalah NACE Rev.2.1 - Aktiviti perkhidmatan peribadi lain n.e.c..
  • Modal saham adalah 1.00 EUR.

Maklumat berguna

Maklumat tentang JK TRANSFORMATIONS OÜ dalam bahasa lain

Pesan laporan untukJK TRANSFORMATIONS OÜ

Report icon

Mulakan pemantauan untuk JK TRANSFORMATIONS OÜ

Ikon pemantauan
Disalin Bilangan pekerja