PIER HOLDINGS

(C01062023)

Maklumat umum

Nama syarikat: PIER HOLDINGS
Nama dalam transliterasi: PIER HOLDINGS
Kod pendaftaran: C01062023
Nombor VAT:
Kod statistik:
Status undang-undang: Active
Alamat:
Ibu kota:
Aktiviti: -
Bentuk perundangan: Limited liability company
Tarikh pendaftaran: 23.01.2023

Kenalan

Maklumat ini tidak tersedia.

Pemantauan

Perkhidmatan Pemantauan — Versi BETA

Ciri pemantauan perubahan perniagaan disediakan sebagai sebahagian daripada ujian beta sehingga 31 Ogos 2026 (termasuk).

Perkhidmatan mungkin terhad dan mengandungi ketidaktepatan.

Kami tidak menjamin kelengkapan atau ketepatan masa data dan tidak bertanggungjawab atas keputusan pemantauan.

Perkhidmatan disediakan "sebagaimana adanya."

Ikon pemantauan

Pemantauan untuk negara ini ada dalam peta jalan kami

Kami sedang secara aktif mengembangkan liputan global kami. Kawasan ini kini sedang dibangunkan dan akan tersedia dalam kitaran keluaran kami yang akan datang.

Pengurus

Ringkasan

  • PIER HOLDINGS telah didaftarkan pada 23.01.2023.
  • Bilangan pengurus aktif dalam PIER HOLDINGS adalah 1.
  • Syarikat telah beroperasi di pasaran selama 3 5 tahun dan 5 bulan.
  • Status syarikat adalah Active.

Maklumat berguna

Maklumat tentang PIER HOLDINGS dalam bahasa lain

Pesan laporan untukPIER HOLDINGS

Report icon

Mulakan pemantauan untuk PIER HOLDINGS

Ikon pemantauan
Disalin Bilangan pekerja