GOLDEN HEART LIMITED

(1383491)

Maklumat umum

Nama syarikat: GOLDEN HEART LIMITED
Nama dalam transliterasi: GOLDEN HEART LIMITED
Kod pendaftaran: 1383491
Nombor VAT:
Kod statistik:
Status undang-undang: Deleted
Alamat:
Ibu kota:
Aktiviti: -
Bentuk perundangan: NZ Limited Company
Tarikh pendaftaran: 04.09.2003
Tarikh pemadaman: 31.03.2009

Kenalan

Maklumat ini tidak tersedia.

Pemantauan

Perkhidmatan Pemantauan — Versi BETA

Ciri pemantauan perubahan perniagaan disediakan sebagai sebahagian daripada ujian beta sehingga 31 Ogos 2026 (termasuk).

Perkhidmatan mungkin terhad dan mengandungi ketidaktepatan.

Kami tidak menjamin kelengkapan atau ketepatan masa data dan tidak bertanggungjawab atas keputusan pemantauan.

Perkhidmatan disediakan "sebagaimana adanya."

Ikon pemantauan

Pemantauan untuk negara ini ada dalam peta jalan kami

Kami sedang secara aktif mengembangkan liputan global kami. Kawasan ini kini sedang dibangunkan dan akan tersedia dalam kitaran keluaran kami yang akan datang.

Ringkasan

  • GOLDEN HEART LIMITED telah didaftarkan pada 04.09.2003.
  • Status syarikat adalah Deleted.

Maklumat berguna

Maklumat tentang GOLDEN HEART LIMITED dalam bahasa lain

Pesan laporan untukGOLDEN HEART LIMITED

Report icon

Mulakan pemantauan untuk GOLDEN HEART LIMITED

Ikon pemantauan
Disalin Bilangan pekerja