DECOR VIEW SYSTEM

(51002300B)

Maklumat umum

Nama syarikat: DECOR VIEW SYSTEM
Nama dalam transliterasi: DECOR VIEW SYSTEM
Nama-nama sebelumnya:

DECOVIEW SYS

Kod pendaftaran: 51002300B
Nombor VAT:
Kod statistik:
Status undang-undang: Deleted
Alamat: 21 JALAN MULIA, MACPHERSON GARDEN ESTATE, 368632, SINGAPORE
Ibu kota:
Aktiviti: SSIC 2020: 74191 - Interior design services
Bentuk perundangan: Partnership
Tarikh pendaftaran: 01.07.1994

Kenalan

Maklumat ini tidak tersedia.

Pemantauan

Perkhidmatan Pemantauan — Versi BETA

Ciri pemantauan perubahan perniagaan disediakan sebagai sebahagian daripada ujian beta sehingga 31 Ogos 2026 (termasuk).

Perkhidmatan mungkin terhad dan mengandungi ketidaktepatan.

Kami tidak menjamin kelengkapan atau ketepatan masa data dan tidak bertanggungjawab atas keputusan pemantauan.

Perkhidmatan disediakan "sebagaimana adanya."

Sektor yang tersedia untuk pemantauan:

Activities

Addresses

Business names

Legal Form

Statuses

Ringkasan

  • DECOR VIEW SYSTEM telah didaftarkan pada 01.07.1994.
  • Syarikat telah beroperasi di pasaran selama 32 tahun.
  • Status syarikat adalah Deleted.
  • Aktiviti syarikat adalah SSIC 2020 - Interior design services.

Maklumat berguna

Maklumat tentang DECOR VIEW SYSTEM dalam bahasa lain

Pesan laporan untukDECOR VIEW SYSTEM

Report icon

Mulakan pemantauan untuk DECOR VIEW SYSTEM

Ikon pemantauan
Disalin Bilangan pekerja