COMIC CIRCLE

(52982531K)

Maklumat umum

Nama syarikat: COMIC CIRCLE
Nama dalam transliterasi: COMIC CIRCLE
Kod pendaftaran: 52982531K
Nombor VAT:
Kod statistik:
Status undang-undang: Deleted
Alamat: 201D TAMPINES AVENUE 2, #01-1167, 520201, SINGAPORE
Ibu kota:
Aktiviti: SSIC 2020: 46474 - Wholesale of books and magazines
Bentuk perundangan: Partnership
Tarikh pendaftaran: 18.11.2002

Kenalan

Maklumat ini tidak tersedia.

Pemantauan

Perkhidmatan Pemantauan — Versi BETA

Ciri pemantauan perubahan perniagaan disediakan sebagai sebahagian daripada ujian beta sehingga 31 Ogos 2026 (termasuk).

Perkhidmatan mungkin terhad dan mengandungi ketidaktepatan.

Kami tidak menjamin kelengkapan atau ketepatan masa data dan tidak bertanggungjawab atas keputusan pemantauan.

Perkhidmatan disediakan "sebagaimana adanya."

Sektor yang tersedia untuk pemantauan:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Ringkasan

  • COMIC CIRCLE telah didaftarkan pada 18.11.2002.
  • Syarikat telah beroperasi di pasaran selama 23 7 tahun dan 7 bulan.
  • Status syarikat adalah Deleted.
  • Aktiviti syarikat adalah SSIC 2020 - Wholesale of books and magazines.

Maklumat berguna

Maklumat tentang COMIC CIRCLE dalam bahasa lain

Pesan laporan untukCOMIC CIRCLE

Report icon

Mulakan pemantauan untuk COMIC CIRCLE

Ikon pemantauan
Disalin Bilangan pekerja