TANGLEE ENGINEERING & ELECTRONICS TRADING

(52808845M)

Maklumat umum

Nama syarikat: TANGLEE ENGINEERING & ELECTRONICS TRADING
Nama dalam transliterasi: TANGLEE ENGINEERING & ELECTRONICS TRADING
Kod pendaftaran: 52808845M
Nombor VAT:
Kod statistik:
Status undang-undang: Deleted
Alamat: 5 PIONEER ROAD NORTH, #01-35A, 628458, SINGAPORE
Ibu kota:
Aktiviti: SSIC 2020: 46900 - Wholesale trade of a variety of goods without a dominant product
Bentuk perundangan: Partnership
Tarikh pendaftaran: 12.10.1995

Kenalan

Maklumat ini tidak tersedia.

Pemantauan

Perkhidmatan Pemantauan — Versi BETA

Ciri pemantauan perubahan perniagaan disediakan sebagai sebahagian daripada ujian beta sehingga 31 Ogos 2026 (termasuk).

Perkhidmatan mungkin terhad dan mengandungi ketidaktepatan.

Kami tidak menjamin kelengkapan atau ketepatan masa data dan tidak bertanggungjawab atas keputusan pemantauan.

Perkhidmatan disediakan "sebagaimana adanya."

Sektor yang tersedia untuk pemantauan:

Activities

Addresses

Business names

Legal Form

Statuses

Ringkasan

  • TANGLEE ENGINEERING & ELECTRONICS TRADING telah didaftarkan pada 12.10.1995.
  • Syarikat telah beroperasi di pasaran selama 30 9 tahun dan 9 bulan.
  • Status syarikat adalah Deleted.
  • Aktiviti syarikat adalah SSIC 2020 - Wholesale trade of a variety of goods without a dominant product.

Maklumat berguna

Maklumat tentang TANGLEE ENGINEERING & ELECTRONICS TRADING dalam bahasa lain

Pesan laporan untukTANGLEE ENGINEERING & ELECTRONICS TRADING

Report icon

Mulakan pemantauan untuk TANGLEE ENGINEERING & ELECTRONICS TRADING

Ikon pemantauan
Disalin Bilangan pekerja