DISK DESTINATION

(52855606A)

Maklumat umum

Nama syarikat: DISK DESTINATION
Nama dalam transliterasi: DISK DESTINATION
Kod pendaftaran: 52855606A
Nombor VAT:
Kod statistik:
Status undang-undang: Deleted
Alamat: 200 JALAN SULTAN, #03-03, 190018, SINGAPORE
Ibu kota:
Aktiviti: SSIC 2020: 61099 - Other telecommunications activities n.e.c. (e.g. provision of VoIP (Voice over Internet Protocol services))
Bentuk perundangan: Partnership
Tarikh pendaftaran: 18.10.1997

Kenalan

Maklumat ini tidak tersedia.

Pemantauan

Perkhidmatan Pemantauan — Versi BETA

Ciri pemantauan perubahan perniagaan disediakan sebagai sebahagian daripada ujian beta sehingga 31 Ogos 2026 (termasuk).

Perkhidmatan mungkin terhad dan mengandungi ketidaktepatan.

Kami tidak menjamin kelengkapan atau ketepatan masa data dan tidak bertanggungjawab atas keputusan pemantauan.

Perkhidmatan disediakan "sebagaimana adanya."

Sektor yang tersedia untuk pemantauan:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Ringkasan

  • DISK DESTINATION telah didaftarkan pada 18.10.1997.
  • Syarikat telah beroperasi di pasaran selama 28 8 tahun dan 8 bulan.
  • Status syarikat adalah Deleted.
  • Aktiviti syarikat adalah SSIC 2020 - Other telecommunications activities n.e.c. (e.g. provision of VoIP (Voice over Internet Protocol services)).

Maklumat berguna

Maklumat tentang DISK DESTINATION dalam bahasa lain

Pesan laporan untukDISK DESTINATION

Report icon

Mulakan pemantauan untuk DISK DESTINATION

Ikon pemantauan
Disalin Bilangan pekerja