PWI SINGAPORE

(52925555C)

Maklumat umum

Nama syarikat: PWI SINGAPORE
Nama dalam transliterasi: PWI SINGAPORE
Kod pendaftaran: 52925555C
Nombor VAT:
Kod statistik:
Status undang-undang: Deleted
Alamat: 32 CORPORATION WALK, 618435, SINGAPORE
Ibu kota:
Aktiviti: SSIC 2020: 46100 - Wholesale on a fee or commission basis (excluding online marketplaces)
Bentuk perundangan: Sole-Proprietor
Tarikh pendaftaran: 31.07.2000

Kenalan

Maklumat ini tidak tersedia.

Pemantauan

Perkhidmatan Pemantauan — Versi BETA

Ciri pemantauan perubahan perniagaan disediakan sebagai sebahagian daripada ujian beta sehingga 31 Ogos 2026 (termasuk).

Perkhidmatan mungkin terhad dan mengandungi ketidaktepatan.

Kami tidak menjamin kelengkapan atau ketepatan masa data dan tidak bertanggungjawab atas keputusan pemantauan.

Perkhidmatan disediakan "sebagaimana adanya."

Sektor yang tersedia untuk pemantauan:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Ringkasan

  • PWI SINGAPORE telah didaftarkan pada 31.07.2000.
  • Syarikat telah beroperasi di pasaran selama 25 11 tahun dan 11 bulan.
  • Status syarikat adalah Deleted.
  • Aktiviti syarikat adalah SSIC 2020 - Wholesale on a fee or commission basis (excluding online marketplaces).

Maklumat berguna

Maklumat tentang PWI SINGAPORE dalam bahasa lain

Pesan laporan untukPWI SINGAPORE

Report icon

Mulakan pemantauan untuk PWI SINGAPORE

Ikon pemantauan
Disalin Bilangan pekerja