SAN ENGINEERING & PRODUCTS

(53376796B)

Maklumat umum

Nama syarikat: SAN ENGINEERING & PRODUCTS
Nama dalam transliterasi: SAN ENGINEERING & PRODUCTS
Kod pendaftaran: 53376796B
Nombor VAT:
Kod statistik:
Status undang-undang: Active
Alamat: 25 KAKI BUKIT ROAD 4, #06-25, SYNERGY @ KB, 417800, SINGAPORE
Ibu kota:
Aktiviti: SSIC 2020: 71121 - General building engineering design and consultancy services
Bentuk perundangan: Sole-Proprietor
Tarikh pendaftaran: 27.01.2018

Kenalan

Maklumat ini tidak tersedia.

Pemantauan

Perkhidmatan Pemantauan — Versi BETA

Ciri pemantauan perubahan perniagaan disediakan sebagai sebahagian daripada ujian beta sehingga 31 Ogos 2026 (termasuk).

Perkhidmatan mungkin terhad dan mengandungi ketidaktepatan.

Kami tidak menjamin kelengkapan atau ketepatan masa data dan tidak bertanggungjawab atas keputusan pemantauan.

Perkhidmatan disediakan "sebagaimana adanya."

Sektor yang tersedia untuk pemantauan:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Ringkasan

  • SAN ENGINEERING & PRODUCTS telah didaftarkan pada 27.01.2018.
  • Syarikat telah beroperasi di pasaran selama 8 5 tahun dan 5 bulan.
  • Status syarikat adalah Active.
  • Aktiviti syarikat adalah SSIC 2020 - General building engineering design and consultancy services.

Maklumat berguna

Maklumat tentang SAN ENGINEERING & PRODUCTS dalam bahasa lain

Pesan laporan untukSAN ENGINEERING & PRODUCTS

Report icon

Mulakan pemantauan untuk SAN ENGINEERING & PRODUCTS

Ikon pemantauan
Disalin Bilangan pekerja