LEXICON PILING & CONSTRUCTION

(41208700J)

Maklumat umum

Nama syarikat: LEXICON PILING & CONSTRUCTION
Nama dalam transliterasi: LEXICON PILING & CONSTRUCTION
Nama-nama sebelumnya:

LEXICAN PILING & CONSTRUCTION

Kod pendaftaran: 41208700J
Nombor VAT:
Kod statistik:
Status undang-undang: Deleted
Alamat: 5075 ANG MO KIO INDUSTRIAL PARK 2, #01-1584, 569578, SINGAPORE
Ibu kota:
Aktiviti: SSIC 2020: 43901 - Foundation works (including micropiling, conventional piling and underpinning)
Bentuk perundangan: Partnership
Tarikh pendaftaran: 19.06.1989

Kenalan

Maklumat ini tidak tersedia.

Pemantauan

Perkhidmatan Pemantauan — Versi BETA

Ciri pemantauan perubahan perniagaan disediakan sebagai sebahagian daripada ujian beta sehingga 31 Ogos 2026 (termasuk).

Perkhidmatan mungkin terhad dan mengandungi ketidaktepatan.

Kami tidak menjamin kelengkapan atau ketepatan masa data dan tidak bertanggungjawab atas keputusan pemantauan.

Perkhidmatan disediakan "sebagaimana adanya."

Sektor yang tersedia untuk pemantauan:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Ringkasan

  • LEXICON PILING & CONSTRUCTION telah didaftarkan pada 19.06.1989.
  • Syarikat telah beroperasi di pasaran selama 37 tahun.
  • Status syarikat adalah Deleted.
  • Aktiviti syarikat adalah SSIC 2020 - Foundation works (including micropiling, conventional piling and underpinning).

Maklumat berguna

Maklumat tentang LEXICON PILING & CONSTRUCTION dalam bahasa lain

Pesan laporan untukLEXICON PILING & CONSTRUCTION

Report icon

Mulakan pemantauan untuk LEXICON PILING & CONSTRUCTION

Ikon pemantauan
Disalin Bilangan pekerja