LJL INTERIOR & RENOVATIONS

(45235500A)

Maklumat umum

Nama syarikat: LJL INTERIOR & RENOVATIONS
Nama dalam transliterasi: LJL INTERIOR & RENOVATIONS
Kod pendaftaran: 45235500A
Nombor VAT:
Kod statistik:
Status undang-undang: Deleted
Alamat: 865 MOUNTBATTEN ROAD, #01-76, KATONG SHOPPING CENTRE, 437844, SINGAPORE
Ibu kota:
Aktiviti: SSIC 2020: 43301 - Renovation contractors
Bentuk perundangan: Partnership
Tarikh pendaftaran: 16.09.1991

Kenalan

Maklumat ini tidak tersedia.

Pemantauan

Perkhidmatan Pemantauan — Versi BETA

Ciri pemantauan perubahan perniagaan disediakan sebagai sebahagian daripada ujian beta sehingga 31 Ogos 2026 (termasuk).

Perkhidmatan mungkin terhad dan mengandungi ketidaktepatan.

Kami tidak menjamin kelengkapan atau ketepatan masa data dan tidak bertanggungjawab atas keputusan pemantauan.

Perkhidmatan disediakan "sebagaimana adanya."

Sektor yang tersedia untuk pemantauan:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Ringkasan

  • LJL INTERIOR & RENOVATIONS telah didaftarkan pada 16.09.1991.
  • Syarikat telah beroperasi di pasaran selama 34 9 tahun dan 9 bulan.
  • Status syarikat adalah Deleted.
  • Aktiviti syarikat adalah SSIC 2020 - Renovation contractors.

Maklumat berguna

Maklumat tentang LJL INTERIOR & RENOVATIONS dalam bahasa lain

Pesan laporan untukLJL INTERIOR & RENOVATIONS

Report icon

Mulakan pemantauan untuk LJL INTERIOR & RENOVATIONS

Ikon pemantauan
Disalin Bilangan pekerja