RAYZ ROADSTAR

(53370277A)

Maklumat umum

Nama syarikat: RAYZ ROADSTAR
Nama dalam transliterasi: RAYZ ROADSTAR
Kod pendaftaran: 53370277A
Nombor VAT:
Kod statistik:
Status undang-undang: Deleted
Alamat: 296 PUNGGOL CENTRAL, #12-495, PUNGGOL GROVE, 820296, SINGAPORE
Ibu kota:
Aktiviti: SSIC 2020: 74192 - Art and graphic design services
Bentuk perundangan: Sole-Proprietor
Tarikh pendaftaran: 13.09.2017

Kenalan

Maklumat ini tidak tersedia.

Pemantauan

Perkhidmatan Pemantauan — Versi BETA

Ciri pemantauan perubahan perniagaan disediakan sebagai sebahagian daripada ujian beta sehingga 31 Ogos 2026 (termasuk).

Perkhidmatan mungkin terhad dan mengandungi ketidaktepatan.

Kami tidak menjamin kelengkapan atau ketepatan masa data dan tidak bertanggungjawab atas keputusan pemantauan.

Perkhidmatan disediakan "sebagaimana adanya."

Sektor yang tersedia untuk pemantauan:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Ringkasan

  • RAYZ ROADSTAR telah didaftarkan pada 13.09.2017.
  • Syarikat telah beroperasi di pasaran selama 8 9 tahun dan 9 bulan.
  • Status syarikat adalah Deleted.
  • Aktiviti syarikat adalah SSIC 2020 - Art and graphic design services.

Maklumat berguna

Maklumat tentang RAYZ ROADSTAR dalam bahasa lain

Pesan laporan untukRAYZ ROADSTAR

Report icon

Mulakan pemantauan untuk RAYZ ROADSTAR

Ikon pemantauan
Disalin Bilangan pekerja