PINEWIRE LTD

(HE424045)

Informații generale

Numele companiei: PINEWIRE LTD
Denumirea în transliterare: PINEWIRE LTD
Denumire în limba engleză: PINEWIRE LIMITED LIABILITY COMPANY
Cod de înregistrare: HE424045
număr de TVA:
Codul statistic:
Statutul juridic: Introdus în registru
Adresă: LIMANOYDIOY, 10, VILLA 1 KISSONERGA, 8220, PAPHOS, KYPROS
Capital:
Activități: -
Forma juridică: Societate cu răspundere limitată
Data înregistrării: 27.07.2021

Contacte

Această informație nu este disponibilă.

Monitorizare

Serviciu de monitorizare — versiune BETA

Funcția de monitorizare a modificărilor în afaceri este furnizată ca parte a testare beta până la 31 august 2026 (inclusiv).

Serviciul poate fi limitat și poate conține inexactități.

Nu garantăm completitudinea sau actualitatea datelor și nu ne asumăm nicio răspundere pentru rezultatele monitorizării.

Serviciul este furnizat „așa cum este”.

Sectoare disponibile pentru monitorizare:

Activities

Addresses

Business names

Contacts

Employees

Legal Form

Managers

Statuses

Manageri

Rol Nume Cod / Data nașterii Reședința / locația Data de începere Data revizuirii
Director MAX F. ************
Secretar MAX F. ************

Rezumat

  • PINEWIRE LTD a fost înregistrată la 27.07.2021.
  • Numărul de manageri activi din PINEWIRE LTD este 2.
  • Compania activează pe piață de 5 ani.
  • Statutul societății este Introdus în registru.

Informații utile

Informații despre PINEWIRE LTD în alte limbi

Raport de comandă pentruPINEWIRE LTD

Report icon

Începeți monitorizarea pentru PINEWIRE LTD

Pictogramă de monitorizare
Copiată Număr de angajați