DELINGIO INVESTMENT LTD

(HE439749)

Informații generale

Numele companiei: DELINGIO INVESTMENT LTD
Denumirea în transliterare: DELINGIO INVESTMENT LTD
Denumire în limba engleză: DELINGIO INVESTMENT LIMITED LIABILITY COMPANY
Cod de înregistrare: HE439749
număr de TVA:
Codul statistic:
Statutul juridic: Șters
Adresă: AIOLOY & PANAGIOTE DIOMEDOYS, 9 KATHOLIKE, 3020, LEMESOS, KYPROS
Capital:
Activități: NACE Rev.2: 64 - Activități de servicii financiare, cu excepția asigurărilor și fondurilor de pensii
Forma juridică: Societate cu răspundere limitată
Data înregistrării: 28.10.2022
Data ștergerii: 27.02.2026

Contacte

  • (+357)255*****
  • m.kannava@kpkl********

Monitorizare

Serviciu de monitorizare — versiune BETA

Funcția de monitorizare a modificărilor în afaceri este furnizată ca parte a testare beta până la 31 august 2026 (inclusiv).

Serviciul poate fi limitat și poate conține inexactități.

Nu garantăm completitudinea sau actualitatea datelor și nu ne asumăm nicio răspundere pentru rezultatele monitorizării.

Serviciul este furnizat „așa cum este”.

Sectoare disponibile pentru monitorizare:

Activities
Addresses
Business names
Contacts
Employees
Legal Form
Managers
Statuses

Angajați

Manageri

Rol Nume Cod / Data nașterii Reședința / locația Data de începere Data revizuirii
Director MARIA K. ************
Secretar AMF G. ************

Rezumat

  • DELINGIO INVESTMENT LTD a fost înregistrată la 28.10.2022.
  • Numărul de manageri activi din DELINGIO INVESTMENT LTD este 2.
  • Statutul societății este Șters.
  • Activitatea companiei este NACE Rev.2 - Activități de servicii financiare, cu excepția asigurărilor și fondurilor de pensii.

Informații utile

Informații despre DELINGIO INVESTMENT LTD în alte limbi

Raport de comandă pentruDELINGIO INVESTMENT LTD

Report icon

Începeți monitorizarea pentru DELINGIO INVESTMENT LTD

Pictogramă de monitorizare
Copiată Număr de angajați