MASOUDI ENTERPRISES LIMITED

(HE78130)

Informații generale

Numele companiei: MASOUDI ENTERPRISES LIMITED
Denumirea în transliterare: MASOUDI ENTERPRISES LIMITED
Denumire în limba engleză: MASOUDI ENTERPRISES LIMITED LIABILITY COMPANY
Cod de înregistrare: HE78130
număr de TVA:
Codul statistic:
Statutul juridic: Șters
Adresă: ANASTASE SIOYKRE, 18, KOMARIN BUILDING, FLOOR 2, FLAT 2 LEMESOS, KYPROS
Capital:
Activități: -
Forma juridică: Societate cu răspundere limitată
Data înregistrării: 08.04.1996
Data ștergerii: 24.09.2021

Contacte

Această informație nu este disponibilă.

Monitorizare

Serviciu de monitorizare — versiune BETA

Funcția de monitorizare a modificărilor în afaceri este furnizată ca parte a testare beta până la 31 august 2026 (inclusiv).

Serviciul poate fi limitat și poate conține inexactități.

Nu garantăm completitudinea sau actualitatea datelor și nu ne asumăm nicio răspundere pentru rezultatele monitorizării.

Serviciul este furnizat „așa cum este”.

Sectoare disponibile pentru monitorizare:

Activities
Addresses
Business names
Contacts
Employees
Legal Form
Managers
Statuses

Manageri

Rol Nume Cod / Data nașterii Reședința / locația Data de începere Data revizuirii
Director MOHAMED A. ************
Director NAEIMA M. ************
Secretar STAYROS S. ************

Rezumat

  • MASOUDI ENTERPRISES LIMITED a fost înregistrată la 08.04.1996.
  • Numărul de manageri activi din MASOUDI ENTERPRISES LIMITED este 3.
  • Statutul societății este Șters.

Informații utile

Informații despre MASOUDI ENTERPRISES LIMITED în alte limbi

Raport de comandă pentruMASOUDI ENTERPRISES LIMITED

Report icon

Începeți monitorizarea pentru MASOUDI ENTERPRISES LIMITED

Pictogramă de monitorizare
Copiată Număr de angajați