FALK ENTREPRISE APS

(40755608)

Informații generale

Numele companiei: FALK ENTREPRISE APS
Denumirea în transliterare: FALK ENTREPRISE APS
Denumiri anterioare:

EJENDOMSSELSKABET HOLSBJERGVEJ 37A ANPARTSSELSKAB

Cod de înregistrare: 40755608
număr de TVA: DK40755608
Codul statistic:
Statutul juridic: În faliment
Adresă: KONGEVEJEN 138, ST. TV, 3000, HELSINGOR, DENMARK
Capital: 140 000.00 DKK
Activități: NACE Rev.2: 41 - Construcția de clădiri
Forma juridică: Societate cu răspundere limitată
Data înregistrării: 27.08.2019

Contacte

  • 91403***
  • info@falkentre********

Monitorizare

Serviciu de monitorizare — versiune BETA

Funcția de monitorizare a modificărilor în afaceri este furnizată ca parte a testare beta până la 31 august 2026 (inclusiv).

Serviciul poate fi limitat și poate conține inexactități.

Nu garantăm completitudinea sau actualitatea datelor și nu ne asumăm nicio răspundere pentru rezultatele monitorizării.

Serviciul este furnizat „așa cum este”.

Sectoare disponibile pentru monitorizare:

Activities
Addresses
Annual report submissions
Business names
Contacts
Employees
Legal Form
Managers
Registration codes
Share Capital
Shareholders
Special Representation Rights
Standard Representation Rights
Statuses

Prezentarea rapoartelor anuale

Acționari

Nume Cod / Data nașterii Reședința / locația Cota Acțiune, % Data de începere Data revizuirii
SEBASTIAN F. ********** ********* ****** **********

Rezumat

  • FALK ENTREPRISE APS a fost înregistrată la 27.08.2019.
  • Numărul acționarilor activi din FALK ENTREPRISE APS este 1.
  • Compania activează pe piață de 6 ani și 10 luni.
  • Statutul societății este În faliment.
  • Activitatea companiei este NACE Rev.2 - Construcția de clădiri.
  • Capitalul social este 140 000.00 DKK.

Informații utile

Informații despre FALK ENTREPRISE APS în alte limbi

Raport de comandă pentruFALK ENTREPRISE APS

Report icon

Începeți monitorizarea pentru FALK ENTREPRISE APS

Pictogramă de monitorizare
Copiată Număr de angajați