HOME ESSENTIALS

(52838100L)

Informații generale

Numele companiei: HOME ESSENTIALS
Denumirea în transliterare: HOME ESSENTIALS
Cod de înregistrare: 52838100L
număr de TVA:
Codul statistic:
Statutul juridic: Șters
Adresă: 370 ALEXANDRA ROAD, #01-32/33, 119958, SINGAPORE
Capital:
Activități: SSIC 2020: 47535 - Retail sale of household electrical appliances and equipment (e.g. vacuum cleaners, washing machines, refrigerators)
Forma juridică: Parteneriat
Data înregistrării: 28.01.1997

Contacte

Această informație nu este disponibilă.

Monitorizare

Serviciu de monitorizare — versiune BETA

Funcția de monitorizare a modificărilor în afaceri este furnizată ca parte a testare beta până la 31 august 2026 (inclusiv).

Serviciul poate fi limitat și poate conține inexactități.

Nu garantăm completitudinea sau actualitatea datelor și nu ne asumăm nicio răspundere pentru rezultatele monitorizării.

Serviciul este furnizat „așa cum este”.

Sectoare disponibile pentru monitorizare:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Rezumat

  • HOME ESSENTIALS a fost înregistrată la 28.01.1997.
  • Compania activează pe piață de 29 ani și 5 luni.
  • Statutul societății este Șters.
  • Activitatea companiei este SSIC 2020 - Retail sale of household electrical appliances and equipment (e.g. vacuum cleaners, washing machines, refrigerators).

Informații utile

Informații despre HOME ESSENTIALS în alte limbi

Raport de comandă pentruHOME ESSENTIALS

Report icon

Începeți monitorizarea pentru HOME ESSENTIALS

Pictogramă de monitorizare
Copiată Număr de angajați