GLOBAL AUTOMATION & HYDRAULICS

(52960210E)

Informații generale

Numele companiei: GLOBAL AUTOMATION & HYDRAULICS
Denumirea în transliterare: GLOBAL AUTOMATION & HYDRAULICS
Cod de înregistrare: 52960210E
număr de TVA:
Codul statistic:
Statutul juridic: Șters
Adresă: 2022 BUKIT BATOK STREET 23, #01-136, BUKIT BATOK INDUSTRIAL ESTATE PARK A, 659527, SINGAPORE
Capital:
Activități: SSIC 2020: 30110 - Building and repairing of ships, tankers and other ocean-going vessels (including conversion of ships into off-shore structures)
Forma juridică: Sole-Proprietor
Data înregistrării: 07.01.2002

Contacte

Această informație nu este disponibilă.

Monitorizare

Serviciu de monitorizare — versiune BETA

Funcția de monitorizare a modificărilor în afaceri este furnizată ca parte a testare beta până la 31 august 2026 (inclusiv).

Serviciul poate fi limitat și poate conține inexactități.

Nu garantăm completitudinea sau actualitatea datelor și nu ne asumăm nicio răspundere pentru rezultatele monitorizării.

Serviciul este furnizat „așa cum este”.

Sectoare disponibile pentru monitorizare:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Rezumat

  • GLOBAL AUTOMATION & HYDRAULICS a fost înregistrată la 07.01.2002.
  • Compania activează pe piață de 24 ani și 5 luni.
  • Statutul societății este Șters.
  • Activitatea companiei este SSIC 2020 - Building and repairing of ships, tankers and other ocean-going vessels (including conversion of ships into off-shore structures).

Informații utile

Informații despre GLOBAL AUTOMATION & HYDRAULICS în alte limbi

Raport de comandă pentruGLOBAL AUTOMATION & HYDRAULICS

Report icon

Începeți monitorizarea pentru GLOBAL AUTOMATION & HYDRAULICS

Pictogramă de monitorizare
Copiată Număr de angajați