ISO AIR-CON & ELECTRICAL ENGINEERING

(52873511W)

Informații generale

Numele companiei: ISO AIR-CON & ELECTRICAL ENGINEERING
Denumirea în transliterare: ISO AIR-CON & ELECTRICAL ENGINEERING
Cod de înregistrare: 52873511W
număr de TVA:
Codul statistic:
Statutul juridic: Activ
Adresă: 612 BEDOK RESERVOIR ROAD, #04-1150, EUNOS GROVE, 470612, SINGAPORE
Capital:
Activități: SSIC 2020: 43220 - Installation of plumbing, heating (non-electric) and air-conditioning systems
Forma juridică: Sole-Proprietor
Data înregistrării: 07.08.1998

Contacte

Această informație nu este disponibilă.

Monitorizare

Serviciu de monitorizare — versiune BETA

Funcția de monitorizare a modificărilor în afaceri este furnizată ca parte a testare beta până la 31 august 2026 (inclusiv).

Serviciul poate fi limitat și poate conține inexactități.

Nu garantăm completitudinea sau actualitatea datelor și nu ne asumăm nicio răspundere pentru rezultatele monitorizării.

Serviciul este furnizat „așa cum este”.

Sectoare disponibile pentru monitorizare:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Rezumat

  • ISO AIR-CON & ELECTRICAL ENGINEERING a fost înregistrată la 07.08.1998.
  • Compania activează pe piață de 27 ani și 10 luni.
  • Statutul societății este Activ.
  • Activitatea companiei este SSIC 2020 - Installation of plumbing, heating (non-electric) and air-conditioning systems.

Informații utile

Informații despre ISO AIR-CON & ELECTRICAL ENGINEERING în alte limbi

Raport de comandă pentruISO AIR-CON & ELECTRICAL ENGINEERING

Report icon

Începeți monitorizarea pentru ISO AIR-CON & ELECTRICAL ENGINEERING

Pictogramă de monitorizare
Copiată Număr de angajați