AMERIX RESOURCES INDUSTRIES

(52810920X)

Informații generale

Numele companiei: AMERIX RESOURCES INDUSTRIES
Denumirea în transliterare: AMERIX RESOURCES INDUSTRIES
Cod de înregistrare: 52810920X
număr de TVA:
Codul statistic:
Statutul juridic: Șters
Adresă: 1002 TOA PAYOH INDUSTRIAL PARK, #04-1449, 319059, SINGAPORE
Capital:
Activități: SSIC 2020: 81211 - General cleaning services (including cleaning of public areas, offices and factories) except household cleaning and online marketplaces
Forma juridică: Parteneriat
Data înregistrării: 17.11.1995

Contacte

Această informație nu este disponibilă.

Monitorizare

Serviciu de monitorizare — versiune BETA

Funcția de monitorizare a modificărilor în afaceri este furnizată ca parte a testare beta până la 31 august 2026 (inclusiv).

Serviciul poate fi limitat și poate conține inexactități.

Nu garantăm completitudinea sau actualitatea datelor și nu ne asumăm nicio răspundere pentru rezultatele monitorizării.

Serviciul este furnizat „așa cum este”.

Sectoare disponibile pentru monitorizare:

Activities

Addresses

Business names

Legal Form

Statuses

Rezumat

  • AMERIX RESOURCES INDUSTRIES a fost înregistrată la 17.11.1995.
  • Compania activează pe piață de 30 ani și 8 luni.
  • Statutul societății este Șters.
  • Activitatea companiei este SSIC 2020 - General cleaning services (including cleaning of public areas, offices and factories) except household cleaning and online marketplaces.

Informații utile

Informații despre AMERIX RESOURCES INDUSTRIES în alte limbi

Raport de comandă pentruAMERIX RESOURCES INDUSTRIES

Report icon

Începeți monitorizarea pentru AMERIX RESOURCES INDUSTRIES

Pictogramă de monitorizare
Copiată Număr de angajați