QUICK IDEAS SUPPLIES & SERVICES

(37525100J)

Splošne informacije

Ime podjetja: QUICK IDEAS SUPPLIES & SERVICES
Ime v transliteraciji: QUICK IDEAS SUPPLIES & SERVICES
Registracijska koda: 37525100J
DDV številka:
Statistična koda:
Pravni status: Izbrisano
Naslov: 109A EMERALD HILL ROAD, #10-117, 229388, SINGAPORE
Kapital:
Dejavnosti: SSIC 2020: 46473 - Wholesale of stationery
Pravna oblika: Sole-Proprietor
Datum registracije: 23.04.1987

Kontakti

Te informacije niso na voljo.

Spremljanje

Storitev spremljanja — BETA različica

Funkcija spremljanja sprememb v poslovanju je na voljo kot del beta testiranje do 31. avgusta 2026 (vključno).

Storitev je lahko omejena in vsebuje netočnosti.

Ne jamčimo za popolnost ali pravočasnost podatkov in ne prevzemamo odgovornosti za rezultate spremljanja.

Storitev se zagotavlja „kot je“.

Sektorji, ki so na voljo za spremljanje:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Povzetek

  • QUICK IDEAS SUPPLIES & SERVICES je registrirano na 23.04.1987.
  • Podjetje deluje na trgu že 39 years in 2 months.
  • Status podjetja je Izbrisano.
  • Dejavnost podjetja je SSIC 2020 - Wholesale of stationery.

Koristne informacije

Informacije o QUICK IDEAS SUPPLIES & SERVICES v drugih jezikih

Poročilo o naročilu zaQUICK IDEAS SUPPLIES & SERVICES

Report icon

Začnite spremljanje za QUICK IDEAS SUPPLIES & SERVICES

Ikona spremljanja
Kopirano Število zaposlenih