LASER CONSTRUCTION

(53119848X)

Splošne informacije

Ime podjetja: LASER CONSTRUCTION
Ime v transliteraciji: LASER CONSTRUCTION
Registracijska koda: 53119848X
DDV številka:
Statistična koda:
Pravni status: Izbrisano
Naslov: 6 MARSILING IND ESTATE ROAD 1, #01-14, MARSILING INDUSTRIAL ESTATE, 739275, SINGAPORE
Kapital:
Dejavnosti: SSIC 2020: 42101 - General contractors (non-building construction)
Pravna oblika: Sole-Proprietor
Datum registracije: 02.07.2008

Kontakti

Te informacije niso na voljo.

Spremljanje

Storitev spremljanja — BETA različica

Funkcija spremljanja sprememb v poslovanju je na voljo kot del beta testiranje do 31. avgusta 2026 (vključno).

Storitev je lahko omejena in vsebuje netočnosti.

Ne jamčimo za popolnost ali pravočasnost podatkov in ne prevzemamo odgovornosti za rezultate spremljanja.

Storitev se zagotavlja „kot je“.

Sektorji, ki so na voljo za spremljanje:

Activities

Addresses

Business names

Legal Form

Statuses

Povzetek

  • LASER CONSTRUCTION je registrirano na 02.07.2008.
  • Podjetje deluje na trgu že 18 let.
  • Status podjetja je Izbrisano.
  • Dejavnost podjetja je SSIC 2020 - General contractors (non-building construction).

Koristne informacije

Informacije o LASER CONSTRUCTION v drugih jezikih

Poročilo o naročilu zaLASER CONSTRUCTION

Report icon

Začnite spremljanje za LASER CONSTRUCTION

Ikona spremljanja
Kopirano Število zaposlenih