ROYAL CARWASH & DETAILING PTY LTD

(649712676)

Опште информације

Назив компаније: ROYAL CARWASH & DETAILING PTY LTD
Име у транслитерацији: ROYAL CARWASH & DETAILING PTY LTD
Регистрациони код: 649712676
ПДВ број: 20649712676
Статистички код:
Правни статус: Registered
Адреса:
Главни град:
Активности: -
Правни облик: Proprietary other
Датум регистрације: 26.04.2021

Контакти

Ове информације нису доступне.

Мониторинг

Услуга мониторинга — БЕТА верзија

Функција праћења промена у пословању је обезбеђена као део beta testiranje do 31. avgusta 2026. godine (uključujući taj dan).

Услуга може бити ограничена и садржати нетачности.

Не гарантујемо потпуност или благовременост података и не преузимамо никакву одговорност за резултате надзора.

Услуга је обезбеђена "као што јесте."

Доступни сектори за праћење:

Business names
Legal Form
Registration codes
Statuses

Сажетак

  • ROYAL CARWASH & DETAILING PTY LTD је регистровано на 26.04.2021.
  • Компанија послује на тржишту већ 5 2 година и 2 месеци.
  • Статус компаније је Registered.

Корисна информација

Информације о компанији ROYAL CARWASH & DETAILING PTY LTD на другим језицима

Извештај о поруџбини заROYAL CARWASH & DETAILING PTY LTD

Report icon

Почните праћење за ROYAL CARWASH & DETAILING PTY LTD

Икона за праћење
Копирано Broj zaposlenih